Marcin Stanglewicz na 7. miejscu pucharu Azji

Marcin Stanglewicz po raz kolejny wystartował w zawodach pucharu Azji. Tym razem zajął miejsce w TOP10. Był to ostatni start reprezentantów Polski w sezonie 2023.

Koniec sezonu startowego reprezentacji Polski

Zawody w chińskim mieście Xiamen to kolejny start w pucharze Azji w wykonaniu Marcina Stanglewicza. 19 listopada triathlonista startował w Hong Kongu, gdzie zajął 23. miejsce.

W pucharze Azji w Xiamen, który odbył się sobotę 25 listopada Stanglewicz ulokował się w pierwszej dziesiątce, zajmując 7. miejsce. Triathlonista ukończył rywalizację z czasem 01:49:58. Stanglewicz zaliczył bardzo udany etap biegowy. 10 km przebiegł w 00:31:48, co stanowi czwarty najszybszy czas spośród wszystkich zawodników.

Strat Marcina Stanglewicza był jego ostatnim startem w sezonie 2023. Tym samym, jak poinformował Polski Związek Triathlonu, wszyscy reprezentanci Polski zakończyli tegoroczne występy.