Marconi Duathlon Świdnica – dłuższa majówka dla całej rodziny!

5 maja na szosowym Marconi Duathlonie Świdnica szykuje się prawdziwe sportowe święto dla całych rodzin. W zawodach może wystartować każdy, warto więc zaplanować sobie ten wspaniały koniec długiego weekendu majowego!

Start dla dzieci już od 6-tego roku życia!
W świdnickim duathlonie można wystartować na jednym z dwóch dystansów: CLASSIC oraz SPRINT. O ile pierwszy z nich przeznaczony jest raczej dla wytrzymałościowców, którzy chcą przetrzeć się przed sezonem triathlonowym, to w sprincie może wystartować praktycznie każdy, w tym młodzież już od 14-tego roku życia!
Dodatkowo, odbędą się duathlonowe zawody dla najmłodszych GreatKIDS, gdzie ścigać i bawić będą się dzieci od 6-tego roku życia!
Dystans SPRINT, to 5 km biegu, 20 km jazdy na rowerze i 2,5 km biegu do mety znajdującej się na nowoczesnym, lekkoatletycznym Stadionie Miejskim w Świdnicy. Dzieci, aby wystartować potrzebują podpisanej zgody rodziców lub prawnych opiekunów. Szykuje się doskonała okazja, do debiutu w poważnych zawodach i zaszczepienia pasją do dyscyplin multisportowych!
Na jakim rowerze można wystartować? Na KAŻDYM!
Zawodnicy, którzy nie posiadają szos lub czasówek, mogą wziąć udział w klasyfikacji City Bike Competition! To nie wynik jest najważniejszy, a sam start i ukończenie zawodów. W Świdnicy czeka zatem niezła zabawa dla amatorów aktywnego wypoczynku, którzy będą mogli wyruszyć na kolarską trasę szosową na różnego rodzaju rowerach miejskich czy górskich!

Wyciągnijcie zatem z piwnic BMX’y, damki, czy Wigry 3 po babci i namawiajcie rodzinę, znajomych z pracy, przyjaciół i sąsiadów! Szykuje się wspaniała, wspólna zabawa, w znakomitej atmosferze!
Po Marconi Duathlon Świdnica kolejne rodzinne święto na #DASHRADE Run!

Niecały tydzień po przebiegnięciu i przejechaniu Marconi Duathlonu Świdnica będziecie mieć okazję przeżyć kolejne sportowe emocje! Podczas #Dashrade RUN, który odbędzie się 11 maja w Mietkowie k. Wrocławia, prócz biegów na dystansach 10km i półmaratonu, odbędą się Biegi Juniorskie, w których mogą wystartować dzieci, które skończyły 6 lat! To kolejna okazja do spędzenia sportowego rodzinnego weekendu. Zapraszamy do Świdnicy i Mietkowa na rodzinną zabawę!
Zapisy na Marconi Duathlon Świdnica: https://duathlonswidnica.pl/zapisy
Zapisy na #DASHRADE Run: https://run.dashrade.com/zapisy

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,388ObserwującyObserwuj
434SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze