Medal z koronawirusem i Social Distancing Virtual Run

To było do przewidzenia. Potrzeba matką wynalazku – z takiego założenia wyszyli organizatorzy „?????? ??????????” ??????? ???. Zapraszają do wirtualnej zabawy i pokonania dystansu, jaki przewidywał Twój odwołany z powodu pandemii COVID bieg.

Do końca maja można zapisywać się i „wystartować” w jednym z wielu dystansów – od 5 do 50 kilometrów. Organizatorzy namawiają do pokonania dystansu, jaki mieliście zamiar przebiec w tym roku na jednym z odwołanych biegów. Po zapisaniu się na określony dystans dostaniesz również plan treningowy.

Zasady są proste. Biegniesz tam, gdzie mieszkasz, sam, z przyjaciółmi, znajomymi. Po ukończeniu wyzwania wysyłasz organizatorom informację poprzez Facebooka (na grupie „?????? ??????????” ??????? ???) lub mail. Oczywiście jeżeli zapłaciłeś za medal, otrzymujesz go bez względu na to, czy wysłałeś potwierdzenie ukończenia biegu czy nie.

Medal wykonany jest w technologii 3D. Na odwrocie możesz wpisać nazwę biegu, który odwołano, a w którym miałeś wystartować.

Istnieje kilka opcji dołączenia do wyścigu – od darmowej do płatnej z uzyskaniem medalu finiszera. Do tej pory zgłosiło się ponad 2.500 biegaczy z całego świata.

Darmowa rejestracja zapewnia dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku i wirtualny numer startowy. Opcja płatna (30 dolarów + koszt wysyłki) to m.in.: medal finiszera, plan treningowy, dostęp do grupy na Fb i numer startowy.

Istnieje jeszcze opcja Delux z dostępem do materiałów szkoleniowych video, kursów i planów treningowych. Inicjatywa to pomysł Trevora i Angie Spencer ze Stanów Zjednoczonych. Trevor od 2010 roku prowadzi The Marathon Training Academy Podcast. 

Powiązane Artykuły

Śledź nas

16,205FaniLubię
1,218ObserwującyObserwuj
318SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze