Mega gwiazda na olimpijce w Olsztynie. Zgadnij kto?

To będzie mega wydarzenie! Takiej gwiazdy na naszym krajowym podwórku jeszcze nie było. Jeden z czołowych triathlonistów świata będzie się ścigać na „olimpijce” w Olsztynie już w maju tego roku. To już pewne i w związku z tym mamy dla Was zabawę. Osoba, która pierwsza poprawnie (POPRAWNIE!) napisze w komentarzu pod artykułem imię i nazwisko osoby, o którą chodzi, wygrywa pakiet startowy na ELEMENTAL Triathlon Olsztyn 2013 oraz autograf gwiazdy na koszulce z imprezy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we wtorek 26.03.2013 o godzinie 12.00. Do tego czasu macie czas na propozycje. 

 

Kiedy kilka dni temu rozmawiałem z Filipem Szołowskim (jednym z organizatorów zawodów) początkowo nie mogłem uwierzyć, że udało się ściągnąć tego właśnie triathlonistę na dystans olimpijski. Ściganie na tak „krótkim” dystansie z draftingiem nie jest jego specjalnością. 

 

 

„Dla TEGO zawodnika start na olimpijce będzie jednym z etapów przygotowań do startu na dłuższym dystansie” – powiedział Akademii Triathlonu Marcin Florek, dyrektor zawodów Elemental Triathlon Olsztyn. 

 

Czekamy na Wasze propozycje. Kto wystartuje w zawodach? Musicie tylko poprawnie napisać imię i nazwisko tego triathlonisty. Macie czas do wtorku. UWAGA! Jedna osoba może napisać imię i nazwisko JEDNEGO triathlonisty. Wpisy jzawierające więcej niż jedno wskazanie będą kasowane. Powodzenia!

  

www.triathlonolsztyn.pl

www.facebook.com/triathlonolsztyn

 

 

Powiązane Artykuły

28 KOMENTARZE

  1. @Łukasz Grass naprawdę? 🙂 Oooo, coś mi na oczy padło koło północy 🙂 Chyba zapatrzyłam się na te dłuuugie nogi i kłuse majteczki :-)) No, trudno. Jeden głos – to jeden głos. Następny konkurs poproszę zatem z kobietą w roli głównej 🙂

  2. Też bym strzelił w peta jacobsa ale skoro zajęte to obstawię Marino Vanhoenacker 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,479ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane