Mega gwiazda na olimpijce w Olsztynie. Zgadnij kto?

28

To będzie mega wydarzenie! Takiej gwiazdy na naszym krajowym podwórku jeszcze nie było. Jeden z czołowych triathlonistów świata będzie się ścigać na “olimpijce” w Olsztynie już w maju tego roku. To już pewne i w związku z tym mamy dla Was zabawę. Osoba, która pierwsza poprawnie (POPRAWNIE!) napisze w komentarzu pod artykułem imię i nazwisko osoby, o którą chodzi, wygrywa pakiet startowy na ELEMENTAL Triathlon Olsztyn 2013 oraz autograf gwiazdy na koszulce z imprezy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we wtorek 26.03.2013 o godzinie 12.00. Do tego czasu macie czas na propozycje. 

 

Kiedy kilka dni temu rozmawiałem z Filipem Szołowskim (jednym z organizatorów zawodów) początkowo nie mogłem uwierzyć, że udało się ściągnąć tego właśnie triathlonistę na dystans olimpijski. Ściganie na tak “krótkim” dystansie z draftingiem nie jest jego specjalnością. 

 

 

“Dla TEGO zawodnika start na olimpijce będzie jednym z etapów przygotowań do startu na dłuższym dystansie” – powiedział Akademii Triathlonu Marcin Florek, dyrektor zawodów Elemental Triathlon Olsztyn. 

 

Czekamy na Wasze propozycje. Kto wystartuje w zawodach? Musicie tylko poprawnie napisać imię i nazwisko tego triathlonisty. Macie czas do wtorku. UWAGA! Jedna osoba może napisać imię i nazwisko JEDNEGO triathlonisty. Wpisy jzawierające więcej niż jedno wskazanie będą kasowane. Powodzenia!

  

www.triathlonolsztyn.pl

www.facebook.com/triathlonolsztyn

 

 

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

28 KOMENTARZE

  1. @Łukasz Grass naprawdę? 🙂 Oooo, coś mi na oczy padło koło północy 🙂 Chyba zapatrzyłam się na te dłuuugie nogi i kłuse majteczki :-)) No, trudno. Jeden głos – to jeden głos. Następny konkurs poproszę zatem z kobietą w roli głównej 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here