Michael Raelert wystartuje w Elemental Triathlon Olsztyn 2014!

W ubiegłorocznej edycji Elemental Triathlon Olsztyn, na starcie stawił się rekordzista świata na dystansie Ironman oraz V-ce Mistrz Świata na tym samym dystansie. Niemiec Andreas Raelert, bo o nim mowa przyjechał do Olsztyna w zastępstwie swojego młodszego brata Michaela, który na kilka dni przed zawodami doznał kontuzji. Andreas po pasjonującym finiszu uległ Mateuszowi Kaźmierczakowi i tym samym zajął drugie miejsce w zawodach.

Tegoroczna edycja olsztyńskiego triathlonu zapowiada się równie ciekawie. Okazało się, że w rodzinie Raelertów pozostał lekki niedosyt po przegranej i w tym roku powracający po kontuzji Michael – aktualny rekordzista świata na dystansie Ironman 70.3 – będzie próbował walczyć o zwycięstwo w ETO 2014!

Informacja o starcie Michaela w Elamental Triathlon Olsztyn została również podana na oficjalnej stronie braci Raelert, gdzie Michael napisał: „Po tym, jak Andy z entuzjazmem opisywał mi swoje doświadczenie z tych zawodach,  cieszę się, że mogę wziąć udział w tym wyścigu”.


 {gallery}raelert{/gallery}


Michael Raelert to jeden z czołowych triathlonistów na świecie. Dwanaście razy triumfował w zawodach z cyklu Ironmna 70.3 (ostatni raz w Berlinie w 2013 roku), w tym dwa razy zdobywał tytuł Mistrza Świata w latach 2009 i 2010, organizaowanych przez federację World Triathlon Corporation. Ponadto Michael, to dwukrotny Mistrz Europy z roku 2010 i 2012. Już 18 maja będzie można się przekonać czy do tego imponującego dorobku Michael będzie mógł dopisać sobie zwycięstwo w Elemental Triathlon Olsztyn.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,306ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze