Michał Podsiadłowski zwyciężył IM Weymouth

Michał Podsiadłowski wygrał Ironman Weymouth z czasem 9:22:25. Jego przewaga nad drugim zawodnikiem na mecie to ponad 8 i pół minuty. W zawodach na pełnym dystansie nie brali udziału zawodnicy PRO.
Michał wyszedł z wody na 108 miejscu z czasem 1:06:23. Michał tego dnia zaprezentował najszybszy czas na rowerze, dzięki temu wybiegł z T2 już jako pierwszy. 180 km na rowerze zajęło jemu 5:01:20. Na biegu już nie oddał prowadzenia do samego końca, czas w jakim pokonał maraton to 3:09:16.

 

MichalPodsiadlowskiZwyciezylIMWeymouth1

fot. Trinergy Oficjalny Profil na Facebook

Adrian Kapusta
Adrian Kapusta
Zastępca redaktora naczelnego Akademii Triathlonu. Certyfikowany trener USA Triathlon Coach. Specjalizuję się w trenowaniu amatorów. Moja filozofia trenerska opiera się na indywidualnym podejściu do zawodnika ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków zawodowych i rodzinnych. Mądry trening i eliminowanie ograniczeń trenowanej osoby, to droga do bycia sprawniejszym i szybszym, a w rezultacie do osiągnięcia celów. Pasjonuję się sportami wytrzymałościowymi, w szczególności triathlonem.

Powiązane Artykuły

6 KOMENTARZE

  1. Gratulacje dla Michała! Ogromny sukces! A że PRO nie startowali to ich szczęście najszybszy czas roweru i tak był już zajęty;)))
    A na marginesie jeszcze raz napiszę tu to co wczoraj w innym miejscu. Na stronie IM w wynikach Michał widnieje jako „Michal Podsiadkowski” – czy za tyle kasy ile biorą organizatorzy nie moga wprowadzić polskich znaków do swoich systemów? Czy mogą nie przekręcać naszych nazwisk?!? Pomijając zamianę ł na l to jeszcze w nazwisku Michała zamienili ł na k.
    #wstydźsięIM
    #shameonyouIM
    Może ktoś z naszych wpływowych w strukturach IM przyjaciół… może nawet sam Redaktor Naczelny zwróci im uwagę na ten fakt. Jak nie mają dobrych informatyków to możemy im jednego polecić… nazywa się MICHAŁ PODSIADŁOWSKI ;)))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

15,503FaniLubię
979ObserwującyObserwuj
285SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

Brak wydarzeń

Najpopularniejsze

X
X