Michał Podsiadłowski zwyciężył IM Weymouth

Michał Podsiadłowski wygrał Ironman Weymouth z czasem 9:22:25. Jego przewaga nad drugim zawodnikiem na mecie to ponad 8 i pół minuty. W zawodach na pełnym dystansie nie brali udziału zawodnicy PRO.
Michał wyszedł z wody na 108 miejscu z czasem 1:06:23. Michał tego dnia zaprezentował najszybszy czas na rowerze, dzięki temu wybiegł z T2 już jako pierwszy. 180 km na rowerze zajęło jemu 5:01:20. Na biegu już nie oddał prowadzenia do samego końca, czas w jakim pokonał maraton to 3:09:16.

 

MichalPodsiadlowskiZwyciezylIMWeymouth1

fot. Trinergy Oficjalny Profil na Facebook

Powiązane Artykuły

6 KOMENTARZE

  1. Gratulacje dla Michała! Ogromny sukces! A że PRO nie startowali to ich szczęście najszybszy czas roweru i tak był już zajęty;)))
    A na marginesie jeszcze raz napiszę tu to co wczoraj w innym miejscu. Na stronie IM w wynikach Michał widnieje jako „Michal Podsiadkowski” – czy za tyle kasy ile biorą organizatorzy nie moga wprowadzić polskich znaków do swoich systemów? Czy mogą nie przekręcać naszych nazwisk?!? Pomijając zamianę ł na l to jeszcze w nazwisku Michała zamienili ł na k.
    #wstydźsięIM
    #shameonyouIM
    Może ktoś z naszych wpływowych w strukturach IM przyjaciół… może nawet sam Redaktor Naczelny zwróci im uwagę na ten fakt. Jak nie mają dobrych informatyków to możemy im jednego polecić… nazywa się MICHAŁ PODSIADŁOWSKI ;)))

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,501ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane