Michał Rajca dołączył do GVT BMC Triathlon Team

0
Fot. Szymon Gruchalski

Michał Rajca zawodnikiem GVT BMC Triathlon Team! Zwycięzca Ironman 70.3 Slovenia trenuje już z drużyną podczas zgrupowania w Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie.

28-latek z Wrocławia konsekwentnie udowadnia, że należy do ścisłej czołówki zawodników age-group w Polsce i nie tylko. Na swoim koncie ma m.in zwycięstwo w Swissman Xtreme Triathlon, triumf w Ironman 70.3 Slovenian Istria i udział w Mistrzostwach Świata Ironman na Hawajach.

Na naszym krajowym podwórku triumfował m.in w Karkonoszmanie, Zimowym Ultramaratonie Karkonoskim oraz w Dniu Sądu w Radkowie (1/2 IM). Wyniki Michała mówią same za siebie i potwierdzają, że najlepiej czuje się w górskim terenie.

“W przyszłym sezonie chciałbym powalczyć o tytuł Mistrza Świata w triathlonie ekstremalnym, które odbędą się na Norseman Xtreme Triathlon. Ponadto wystartuję w Mistrzostwach Świata Ironman 70.3 w Nicei, a w Polsce chciałbym powalczyć w Enea Ironman 70.3 Gdynia. Sezon jest bardzo długi i z pewnością będzie mnie można spotkać także w innych zawodach, a już zwłaszcza w tych z górskim profilem trasy”, powiedział Michał Rajca.

Fot. Szymon Gruchalski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here