Miłosz Sowiński na przedostatnich zawodach PŚ ITU Tongyeong

W przedostatnim już przystanku Pucharu Świata ITU w Tongyeong (Korea Południowa) Miłosz Sowiński zajął 44 miejsce. Zawody ukończyło 61 mężczyzn. Strata Miłosza do zwycięzcy wyniosła 3 minuty i 27 sekund. Niestety nasz triathlonista nie zdobył punktów do rankingu ITU. Zawody rozegrane zostały na dystansie sprinterskim 750-20-5.

Już w kolejny weekend odbędą się ostatnie zawody Pucharu Świata na dystansie olimpijskim. Tym razem przeniesiemy się do Japonii. Miłosz już jest na miejscu i wykonuje ostatnie treningi przed wyścigiem. Możemy spodziewać się podobnego składu ze względu na bliskość tych dwóch startów i krótkiego odstępu czasu.