Mistrzostwa AT Team na dystansie olimpijskim – BET 2014

Już w ten weekend podczas BEKO Ełk Triathlon o najwyższe stopnia podium będą walczyć nie tylko najlepsi zawdonicy w kraju, ale również członkowie społeczności AT Team. Po raz drugi zostaną rozegrane mistrzostwa AT Team na dystansie olimpijskim. W zeszłorocznej edycji zwyciężył Maciej Dowbor tuż przed Radosławem Buszanem i Łukaszem Grassem. Czy Maciej obroni zeszłoroczny tytuł? Dowiemy się tego już w niedzielę.

 

Obecnie na listach stratowych mamy 15 członków AT Team, w tym jedną kobietę. Jeżeli macie ochotę powalczyć o tytuł Mistrza AT Team przyjeżdżajcie do Ełku – można zapisać się jeszcze w Biurze Zawodów. Poniżej prezentujemy Regulamin mistrzostw.

 

IMG 6843


Regulamin mistrzostw AT TEAM na dystansie olimpijskim

– Mistrzostwa AT TEAM odbędą się podczas zawodów Beko Ełk Triathlon w dniu 8 czerwca 2013 roku.
– Mistrzostwa odbędą się na dystansie olimpijskim (1.5 km – 40 km – 10 km).
– Niniejszy regulamin jest uzupełnieniem regulaminu Beko Ełk Triathlon. Wszystkie informacje dotyczące przebiegu imprezy znajdują się na stronie www.elktriathlon.com

lubarski beztlaxs

– Warunkiem uczestnictwa w Mistrzostwach AT TEAM jest posiadanie karty członkowskiej AT TEAM oraz wniesienie opłaty startowej zgodnej z regulaminem BEKO Ełk Triathlon. Osoby nieposiadające karty winne zgłosić fakt uczestnictwa w Mistrzostwach AT Team w Biurze Zawodów.
– Warunkiem koniecznym jest wpisanie przynależności klubowej, jako AT Team. Możliwe jest wpisanie podwójnej przynależności – klub/AT Team.
– Uczestnicy Mistrzostw AT TEAM zostaną sklasyfikowani w kategorii Open Kobiet oraz Open Mężczyzn.
– Zdobywcy miejsc I-III w kategorii OPEN Kobiet i OPEN Mężczyzn otrzymają puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów AT TEAM.
– Organizator zastrzega sobie prawo nie przyznania nagród jeśli ilość osób sklasyfikowanych w danej kategorii jest mniejsza niż 3.
– Zakwalifikowanie do kategorii PRO nie wyklucza udziału w mistrzostwach AT TEAM.
– Członkowie AT TEAM są proszeni o udział w zawodach w teamowych strojach.
– W sprawach nieobjętych regulaminem rozstrzyga Organizator.

 

Nagroda główna to zestaw sprzętu pływackiego marki HUUB: okularki na wody otwarte, bojka Big Buoy, ręcznik oraz plecak triathlonowy o pojemności 32 litrów – idealny do transportu wszystkich triathlonowych akcesoriów. Wartość nagrody to ponad 600zł.

{gallery}huub_nagrody{/gallery}

Wszystkich uczestników BEKO Ełk Triathlon zachęcamy do zapoznania się z praktycznymi informacjami przed zawodami dostępnymi na stronie imprezy www.elktriathlon.com oraz mamy szybką zabawę. Otrzymaliśmy od Organizatorów bilety na kolejkę wąskotorową. Wycieczka odbędzie się w sobotę o godzinie 10:00. Wyjedziecie do miejscowości Sypitki oddalonej od Ełku ok. 10 km. Na miejscu czekać będzie ognisko oraz kiełbaski. Powrót do Ełku planowany jest na godzinę 13:30. Jeśli spieszycie się na zawody pływackie, możecie zabrać rower i dojechać do Ełku wcześniej. Osoby, które będą chciały zabrać rower, proszone są o poinformowanie wcześniej organizatorów w Biurze Zawodów. 

 

10348676 548320938610108 3105196419187549993 o

 

Dla 20 pierwszych osób, które napiszą w komentarzu poniżej imię i nazwisko wraz z numerem startowym otrzymają od Akademii Triathlonu bilety dla siebie i swojej rodziny lub kibiców. Każdy może ze sobą zabrać maksymalnie 3 osoby. 

 

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,389ObserwującyObserwuj
434SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze