Mistrzostwa świata IRONMAN – slalom w Nicei

Organizatorzy mistrzostw świata IRONMAN przygotowali dla zawodników ciekawą i wymagającą trasę. Jeden z jej fragmentów na zjeździe wygląda jednak dość niebezpiecznie. Zawodnicy jadą na nim praktycznie slalomem.

Od rana w Nicei zawodnicy PRO rywalizują w wyścigu mistrzostw świata IRONMAN w Nicei. Kibicujemy Robertowi Wilkowieckiemu, który jest aktualnie w okolicach 10. miejsca. Co dzieje się na trasie we Francji?

Niebezpieczny fragment trasy?

Trasa w Nicei jest wymagająca. Zawodnicy muszą mierzyć się z wieloma podjazdami, ale też zjazdami, na których osiągają znaczące prędkości. Uwagę zwrócił fragment trasy, na którym podczas zjazdu musieli popisać się umiejętnościami… wymijania słupków postawionych na drodze. Ten swoisty slalom możesz zobaczyć poniżej:

Gdzie śledzić rywalizację z mistrzostw świata IRONMAN?

Zawodnicy kończą właśnie część rowerową wyścigu w Nicei. Robert Wilkowiecki znajduje się około 10. miejsca. Kibicujemy naszemu zawodnikowi w walce o jak najwyższe pozycje. Relację możesz śledzić poniżej!

Grzegorz Banaś
Grzegorz Banaś
Redaktor. Lubi Lionela Sandersa i nowinki technologiczne. Opisuje ciekawe triathlonowe historie, bo uważa, że triathlon jest wyjątkowo inspirującym sportem, który można uprawiać w każdym wieku. Fan dobrej kawy i książek Jamesa S.A. Corey'a.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,384ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze