mkon zaprasza do akcji BIKE CHALLENGE #wystartujępóźniej

#wystartujępóźniej to akcja społeczna Polskiego Związku Triathlonu, która ma na celu pomoc organizatorom, którzy znaleźli się w kryzysie w związku z odwoływaniem imprez spowodowanych pandemią COVID-19. Włączyli się w nią sportowcy PRO i amatorzy, w tym Marcin mkon Konieczny, Mistrz Świata Ironman Hawaii w kategorii wiekowej 45+.

 Na swoim Facebooku zaprasza do akcji, która odbędzie się 4 kwietnia.

Akcja BIKE CHALLENGE #wystartujępóźniej

Będzie polegać na wirtualnym treningu kolarskim, który odbędzie się 4.04.2020 o godzinie 9.00. Jak to działa?
1. Bierzesz rower, strój startowy, trenażer oraz telefon/aparat
2. W sobotę 4.04 o godz. 9 wsiadasz na trenażer i robisz trening rowerowy taki, jaki masz w planie. Jeśli planu nie masz napisz do mnie – ja ci zapodam trening
3. Po treningu wrzucasz swoje zdjęcie oraz czas trwania treningu (waty, km są opcjonalne) na stronkę https://bit.ly/2UFeac3

 

[prośba o udostępnienie posta] #zróbmyhałas

Zapraszamy Was do akcji BIKE CHALLENGE #wystartujępóźniej
Wspólnie z PZTri,…

Opublikowany przez MKON Czwartek, 26 marca 2020

 

Akcja ma również cel charytatywny. Osoby, które w ramach dobrowolnej opłaty startowej zasilą konto Nidzicki Fundusz Lokalny (POLUPLPR 10 8834 0009 2001 0000 5005 000) lub poprzez zbiórkę na FB (będzie w tym dniu podpięta do wydarzenia) wezmą udział w losowaniu fantów przekazanych przez Klub Sportowy Niemaniemogę oraz firmę Orlen.

Do akcji włączyli się również triathloniści i triathlonistki PRO. Ich apel o wyrozumiałość i solidarność z organizatorami publikujemy codziennie na Facebooku i stronie AT.

Dziś Józefina Młynarska, zawodniczka Kadry Narodowej.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,469ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane