mkon zaprasza do akcji BIKE CHALLENGE #wystartujępóźniej

0
fot. Facebook mkon

#wystartujępóźniej to akcja społeczna Polskiego Związku Triathlonu, która ma na celu pomoc organizatorom, którzy znaleźli się w kryzysie w związku z odwoływaniem imprez spowodowanych pandemią COVID-19. Włączyli się w nią sportowcy PRO i amatorzy, w tym Marcin mkon Konieczny, Mistrz Świata Ironman Hawaii w kategorii wiekowej 45+.

 Na swoim Facebooku zaprasza do akcji, która odbędzie się 4 kwietnia.

Akcja BIKE CHALLENGE #wystartujępóźniej

Będzie polegać na wirtualnym treningu kolarskim, który odbędzie się 4.04.2020 o godzinie 9.00. Jak to działa?
1. Bierzesz rower, strój startowy, trenażer oraz telefon/aparat
2. W sobotę 4.04 o godz. 9 wsiadasz na trenażer i robisz trening rowerowy taki, jaki masz w planie. Jeśli planu nie masz napisz do mnie – ja ci zapodam trening
3. Po treningu wrzucasz swoje zdjęcie oraz czas trwania treningu (waty, km są opcjonalne) na stronkę https://bit.ly/2UFeac3

 

[prośba o udostępnienie posta] #zróbmyhałas

Zapraszamy Was do akcji BIKE CHALLENGE #wystartujępóźniej
Wspólnie z PZTri,…

Opublikowany przez MKON Czwartek, 26 marca 2020

 

Akcja ma również cel charytatywny. Osoby, które w ramach dobrowolnej opłaty startowej zasilą konto Nidzicki Fundusz Lokalny (POLUPLPR 10 8834 0009 2001 0000 5005 000) lub poprzez zbiórkę na FB (będzie w tym dniu podpięta do wydarzenia) wezmą udział w losowaniu fantów przekazanych przez Klub Sportowy Niemaniemogę oraz firmę Orlen.

Do akcji włączyli się również triathloniści i triathlonistki PRO. Ich apel o wyrozumiałość i solidarność z organizatorami publikujemy codziennie na Facebooku i stronie AT.

Dziś Józefina Młynarska, zawodniczka Kadry Narodowej.

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here