Młodsza siostra Akademii Triathlonu…

0

Dzisiaj urodziła się młodsza siostra portalu Akademia Triathlonu. Niewiele waży, jest póki co malutka, ale rośnie i z tygodnia na tydzień będzie się solidnie rozwijała. Ma duży potencjał, a przede wszystkim będzie miała dużo do powiedzenia… Bardzo lubi być odwiedzana, lubi komentarze i lajki na FB, subskrypcje na YT, a także lubi być obserwowana na Instagramie i Twitterze! To pozwala ją docenić i zmotywować do jeszcze szybszego rozwoju. Szczególnie na początku bądźcie dla niej wyrozumiali, bo jak już wspomnieliśmy jest jeszcze nowa na tym świecie, a jej imię brzmi NaDiecie.pl

 

NaDiecie.pl to strona poświęcony żywieniu, zdrowemu stylowi życia oraz dietetyce. Na portalu wszystkie treści są bezpłatne i dostępne bez ograniczeń. Drążymy tematy, które Was nurtują, prześwietlamy etykiety, porównujemy ilość kalorii, węglowodanów, tłuszczy na tylko z pozoru podobnych produktach. Treści NaDiecie.pl , które poszerzą Waszą wiedzę, ale też pokażą inne spojrzenie na dietę i zdrowy styl życia publikujemy raz w tygodniu.

Trzy słowa, które najlepiej określają portal, to merytorycznie, rzeczowo i profesjonalnie, a główne trzy działy na stronie to:
Artykuły – drążymy interesujące tematy,
Talk-Show – przepytujemy gwiazdy i znane osobistości,
Podcast – odpowiadamy na najbardziej nurtujące Was pytania.

 

Zobacz stronę www.nadiecie.pl

Zobacz Facebook NaDiecie.pl
Subskrybuj kanał na YouTube
Odwiedź nas na Twitterze i na Instagramie

 

ZAPRASZAMY!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here