MŚ w Las Vegas – czat i typowanie wyników. To już dziś!

Mistrzostwa Świata w Las Vegas już dziś o godzinie 15.30 polskiego czasu. Będzie je można na żywo oglądać za pośrednictwem strony Ironman.com. Specjalne okienko „czatowe” uruchomimy już wraz z rozpoczęciem transmisji, kiedy to komentatorzy sportowi Ironmana zaczną prezentować trasy i zawodników – zwykle dzieje się to na kilkadziesiąt minut przed startem. Proponujemy Wam również zabawę. Dwie osoby, które trafnie wytypują wynik zwycięzcy wśród mężczyzn lub kobiet otrzymają od nas nagrody książkowe. Do wygrania będzie „Mój pierwszy triathlon” (Steve Trew) lub „Biblia kolarza górskiego” (Joe Friel). Istnieje możliwość zamiany książki na inną spośród kilku innych tytułów – do uzgodnienia z Redakcją. O zasadach i szczegółach zabawy poinformujemy tuż przed rozpoczęciem transmisji. Bądźcie z nami już przed godzina 15.00. Otwórzcie dwie strony internetowe: Akademii Triathlonu i Ironman.com. Pomniejszcie je tak, aby każda z nich zajmowała połowę ekranu – będziecie mogli oglądać zawody, a jednocześnie komentować je w okienku obok, uczestniczyć w dyskusji i typować wynik zwycięzców. Aby emocji było więcej, wynik będzie można typować do momentu aż pierwszy zawodnik pokona 90km na rowerze. Szczegóły wkrótce.

 

Będzie komu kibicować! Nie tylko doskonali zawodnicy jak Craig Alexander i Andreas Realert, ale również sporo zawodników z Polski. Tutaj przeczytacie wywiad z Mikołajem Luftem.

Zapraszamy też do wysłuchania wywiadu z Marcinem Waniewskim – doskonałym triathlonistą i współorganizatorem zawodów Garmin Triathlon Malbork.

 

Łukasz Grass: Marcin, zdjęcia i filmy jakie przesyłasz pokazują, że jesteś w doskonałej formie. To dla Ciebie niezwykle ważny start. Jak się czujesz na dwa dni przed zawodami Jak przebiegała aklimatyzacja?

 

 

ŁG: Jak oceniasz trasy: pływacką, rowerową i biegową? Co Twoim zdaniem będzie w niedzielę kluczem do osiągnięcia jak najlepszego wyniku?

 

 

 

Trasy zawodów

 

{gallery}vegas_2012{/gallery}

 

W ubiegłym roku o trudach trasy przekonał się Rafał Herman. Przeczytajcie jego relację z 2011 roku

 

Zapowiada się ciekawa walka o pierwsze miejsca. Za naszych trzymamy kciuki, aby pokonali dystans HalfIronmana w jak najlepszym dla siebie czasie! Zawodnicy będą startować falami w odstepach kilku minut. OTO SZCZEGÓŁOWA LISTA

 

HalfIronman w Las Vegas na żywo razem z Akademią Triathlonu. Zapraszamy na wspólne oglądanie, czat i typowanie wyników, jak tylko rozpocznie się transmisja na stronie Ironman.com. (między godziną 14.00 a 15.00)

Łukasz Grass
Łukasz Grasshttp://www.lukaszgrass.pl
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

Powiązane Artykuły

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

12,861FaniLubię
549ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

Brak wydarzeń

Najpopularniejsze

X
X