Nagroda dla blogerów za styczeń i luty: Lydia i Jeyel.

Drodzy blogerzy! Jest nas już ponad 60-ciu aktywnie piszących i dzielących się swoimi doświadczeniami z treningu i startów w zawodach. Mamy nadzieję, że wiedza jaka płynie z Waszych wpisów służy innym triathlonistom, ale też we wspaniały sposób budujecie społeczność Akademii Triathlonu. Obiecaliśmy nagradzać Was za aktywność i nadrabiamy zaległości z dwóch miesięcy, przyznając dziś dwie nagrody.

 

1. Pierwsza wędruje do Lydii, której wysyłamy Vitarade CL® –  to hipotoniczny napój węglowodanowy w formie proszku dostępny w opakowaniach 2 kg,  który rozpuszczony w różnych proporcjach z wodą, może być wykorzystany w różnych okresach treningu. Dzięki bardzo wysokiej zawartości polimerów glukozy o wysokiej masie cząsteczkowej doskonale przygotowuje organizm do intensywnego wysiłku fizycznego. Vitarade CL® zapewnia bardzo szybkie opróżnianie żołądka oraz resyntezę glikogenu mięśniowego i wątrobowego. Szczególnie zalecany jest w okresie superkompensacji glikogenu („ładowanie” węglowodanami) przed zbliżającym się długotrwałym wysiłkiem, jak również w regeneracji zasobów glikogenu po zakończonym treningu. Vitarade CL® odpowiednio rozcieńczony może być również wykorzystany podczas jazdy na rowerze czy podczas biegania jako hipotoniczny napój węglowodanowy będący źródłem składników energetycznych. W przypadku ładowania lub odbudowy glikogenu zaleca się rozpuszczenie 2 miarek (50 g) Vitarade CL® w 400-500 ml wody, podczas gdy spożywany podczas wysiłku powinien być rozpuszczany w 600-700 ml wody.

 

2. Druga nagroda to książka Terry Laughlina „Pływanie dla każdego”, którą wysyłamy do Jeyela, który pisze bardzo reguralnie, a ostatnio wpadł w dołek z powodu kłopotów zdrowotnych, ale mamy nadzieję, że mentalne wsparcie członków Akadamii Triathlonu pomoże mu zebrać siły i walczyć… mimo krótkich wizyt w szpitalu. Powodzenia!

 

Piszcie z nami blogi i dzielcie się swoimi doświadczeniami. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,388ObserwującyObserwuj
434SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze