Najlepsi polscy zawodnicy wystartują w Garmin Iron Triathlon Piaseczno!

W niedzielę, 25 maja 2014 roku w Piasecznie odbędzie się pierwsza edycja tegorocznego cyklu Garmin Iron Triathlon. Zawodnicy będą rywalizowali na dystansie 1/4 Ironman na bardzo widowiskowej trasie.

Pływanie składa się z 1,5 pętli oraz przepłynięcia pod mostkiem dzielącym dwa zbiorniki na Górkach Szymona w Piasecznie. Strefa zmian zostanie zlokalizowana na początku Al. Brzóz. Trasa kolarska wytyczona jest na dwóch pętlach po 22,5km i będzie wymagała od zawodników dobrej techniki jazdy, ponieważ jej początek poprowadzony jest przez osiedle domków jednorodzinnych, z kilkoma ostrymi zakrętami. Dopiero później zawodnicy wyjadą na szybki i płaski odcinek tego etapu zmagań. Trasa biegowa będzie składała się z 4 pętli, a zawodnicy będą przebiegali obok kibiców łącznie 9 razy, co sprawi, że będą to niezwykle widowiskowe zawody.

 

 {gallery}git2014{/gallery}

Do Garmin Iron Triathlon Piaseczno zgłosiła się cała czołówka polskiego triathlonu. Na listach startowych można znaleźć takie nazwiska jak Maria Cześnik, Paulina Kotfica, Małgorzata Szczebińska, Joanna Susmanek, Krzysztof Augustyniak, Adam Głogowski, Marcin Ławicki, Mikołaj Luft, Tomasz Spaleniak i Kacper Adam.

Ponadto w Piasecznie wystartuje Team Biegiem na Pomoc, który promuje Fundacje Synapsis. Na trasach niedzielnego triathlonu będzie można zobaczyć jego przedstawicieli m.in. Iwonę Guzowską, Bartłomieja Topę, Roberta Rozmusa i Piotra Nowaka. Przypominamy, że z każdego zapisanego uczestnika na zawody z cyklu GIT2014, organizator przekaże na fundację 5 zł. Środki pozyskane w ten sposób będą przeznaczone na program wykrywania autyzmu u niemowląt.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

  1. Będzie ciekwaie w tym sezonie,Adam Głogowski będzie chciał tym razem wygrać GIT 2014 co mu się nie udało rok temu,Czekam na Piaseczno a jeszcze bardziej na Ślesin gdzie rok temu Głogowski znokautował rywali,czy w tym roku powtórka w Ślesinie i Głogowski show?
    Piaseczno będzie piekne,super miejsce,mocna obsada,dobra pogoda i organizacja na 100%.Do zobaczenia już nie mogę się doczekaći poczuć te emocje

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,293ObserwującyObserwuj
431SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze