Najlepsze momenty sezonu 2022 [WIDEO] 

Sezon 2022 dobiega końca. Dostarczył nam wielu emocji, ale również mnóstwo ciekawych, a przede wszystkim zabawnych sytuacji. Zobacz ich kompilację.

ZOBACZ TEŻ: Ponchoman kradnie show [WIDEO]

Najciekawsze wpadki, najbardziej zaskakujące sytuacje oraz dużo śmiechu. Triathlon Out of Context postanowił zebrać najlepsze sceny z wyścigów i połączyć je w jeden dwuminutowy filmik. Co wydarzyło się w tym roku? 

Piwo? Poproszę trzy 

Na mistrzostwach świata na Hawajach Sam Laidlow zaskoczył Gustava Idena i Kristiana Blummenfelta nie tylko podczas wyścigu, lecz także wprawił ich w osłupienie na ceremonii rozdania medali. Podczas gdy Norwegowie odmówili zwycięskiego piwa, Laidlow bez zawahania wypił swoją porcję, przejął kubek Idena, a następnie Blummenfelta. Całość zajęła mu zaledwie kilkanaście sekund. 

Meta widmo 

Po 750 metrach pływania, 20 km jazdy na rowerze i 5 km biegu mogłoby się wydawać, że największe przeszkody zawodnicy mają już za sobą. Podczas Puchary Europy w Holten okazało się jednak, że to linia mety była dla nich najtrudniejszym elementem całej trasy. Zahaczając o dywan co chwilę, któryś z triathlonistów potykał się lub upadał. 

Taniec zwycięstwa 

Srebrny medal cieszy i to bardzo. Zwłaszcza Richarda Vargę, który po zajęciu drugiej lokaty w wyścigu Challenge Family nie ukrywał swojej radości i odtańczył taniec zwycięstwa. 

Już koniec? 

Czasami same zawody cieszą tak bardzo, że nie chce się z nich rezygnować. Vincentowi Luisowi najwyraźniej tak podobał się start w World Triathlon Championship Series w Leeds, że chciał zrobić dodatkową pętlę roweru. Zawodnik zapomniał się w liczeniu. Całe szczęście czuwali nad tym organizatorzy, którzy zamknęli trasę. Zaskoczony Luis nie zdążył jednak wyhamować. 

Treningowy kompan 

To, co wydarzyło się na treningu Vasco Vilaca z pewnością nie było zabawne, jednak sytuacja jest na tyle nieprawdopodobna, że z pewnością zasłużyła na miejsce w kompilacji. Podczas treningu do zabliżającego się startu Super League Triathlon Championship Series w Malibu Portugalczyk został zaatakowany przez fokę. Fala zepchnęła zwierzę na Vasco. Foka poczuła się zagrożona i ugryzła zawodnika w ramię. Na szczęście Vasco wyszedł z opresji cało. Ugryzienie nie było groźne, dzięki założonej piance neoprenowej.  

Najlepsze momenty 

Te i wiele innych sytuacji możecie zobaczyć w kompilacji Triathlon Out of Context:

ZOBACZ TEŻ: Para, która ukończyła IRONMANa 400 razy

Powiązane Artykuły

Śledź nas

16,202FaniLubię
1,217ObserwującyObserwuj
318SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze