Zagłosuj na najlepszą imprezę roku 2016!

5

Jak co roku wybieramy najlepszą imprezę roku. Statuetki dla tych, którzy w oczach zawodników i kibiców okzali się najlepsi przyznamy podczas Gali Polskiego Triathlonu, która odbędzie się 19 listopada w Hotelu Bellotto przy ulicy Senatorskiej w Warszawie. Na imprezę roku głosują czytelnicy Akademii Triathlonu, wybierając ją spośród nominowanych przez Redakcję do pierwszej piątki. Tradycyjnie już podzieliliśmy nasz plebiscyt na kategorie – wybieramy najlepsze zawody na dystansach:

 

1. Połówka/długi/ultradługi

2. Dystans olimpijski/ćwiartka/sprinterski

3. Najlepszy Cykl

4. Debiut Roku

 

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE!!!

 

Głosowanie rozpoczęło się w poniedziałek 31 października 2016 roku o godzinie 12:00.  Zakończenie – 13 listopada 2016 roku o godzinie 23:59:59. 

 

Życzymy dobrej zabawy i zapraszamy na Galę Polskiego Triathlonu, która odbędzie się 19 listopada w Hotelu Bellotto przy ulicy Senatorskiej w Warszawie. 

Do zobaczenia! 

5 KOMENTARZE

  1. Hmm a ciekawe czemu nie ma Malborka w ” połówkach”, albo bezkonkurencyjngo Susza w sprintach. Jak dla mnie dziwny i słaby dobór imprez. Jak już głosować to spośród wszystkich imprez…

  2. Cześć AT! Pomysł na głosowanie fajny. Wykonanie kiepskie. Po pierwsze: jako tegoroczny debiutant chciałbym zagłosować tylko w jednej kategorii – debiut. Nie mogę tego zrobić. Oczywiście mogę oddać głosy na pozostałe kategorie, opierając się na opiniach znajomych czy na tym co przeczytałem w necie, ale chyba nie o to nam chodzi?
    Druga sprawa to ta wysuwająca się z lewej strony zakładka do facebooka – doprowadza mnie do szału, bo nie pozwala zaznaczyć wybranej przeze mnie opcji.

  3. Uważam, że ogólnie jesteście super, ale pomysł wynoszenia głosowania w najprostszej (podatnej na nadużycia) formie – bez logowania, bez podawania żadnych danych – do takiej rangi (nagrody na gali) nie jest trafiony. Już lepiej by było, gdyby wybrało jakieś jury. Poza samymi nadużyciami (żebraniem o kliki) na wyniki wpłynie liczba uczestników. Mała impreza typu Stryków może być fajna, ale nie przebije zawodów na tysiąc osób.

  4. Szkoda, że nie ma Malborka wśród nominowanych na dystansie długim/średnim . Natomiast Poznań to chyba jakaś pomyłka, w tym roku, absolutnie nie powinni się znaleźć w tym gronie. Może za rok, bo zapowiadają sensowne zmiany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here