Najlepszy pływak w historii Ironmana przyjeżdża do Polski!

Jan Sibbersen, wybitny niemiecki pływak i triathlonista, poprowadzi 10 lipca warsztaty pływackie w Zatoce Gdańskiej dla uczestników Herbalife Triathlon Gdynia 2013. Uczestnicy zajęć będą mogli też przetestować w morskich warunkach pianki marki Sailfish.

 

Jan Sibbersen przyjeżdża do Polski na zaproszenie sklepu internetowego dla triathlonistów Tri-magic.pl (partner Herbalife Triathlon Gdynia 2013). W naszym kraju spędzi tylko jeden dzień. 10 lipca poprowadzi dwugodzinne warsztaty pływackie w Zatoce Gdańskiej dla grupy 50 osób. Każda z tych osób będzie mogła nieodpłatnie przetestować pianki pływackie marki sailfish, której Jan Sibbersen jest twórcą i właścicielem.

 

Na koniec warsztatów dla wszystkich chętnych przeprowadzony zostanie wyścig na dystansie około 1000 metrów. Zwycięzca otrzyma w nagrodę piankę sailfish Attack.

 

Aby wziąć udział w warsztatach należy przesłać zgłoszenie na adres email [email protected] wpisując w treści maila „Trening z Janem Sibbersenem, swoje imię i nazwisko, wzrost, wagę oraz obwód klatki piersiowej”. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Więcej informacji na www.herbalifetriathlon.com

Poniżej przestawiamy sylwetkę Jana Sibbersena.

Jan SibbersenJan Sibbersen (ur. 9.06.1975 w Coburgu, Niemcy) – od 1990 do 2000 roku członek kadry narodowej Niemiec w pływaniu i zwycięzca wielu międzynarodowych zawodów. W 2001 roku zmienił dyscyplinę na triathlon. W latach 2001 – 2004 był najszybszym pływakiem na Ironman Hawaii. W 2004 roku ustanowił podczas Ironman Germany we Frankfurcie najlepszy czas w historii pływania na dystansie Ironman – 3,8 km pokonał w 42 minuty i 17 sekund.  W 2007 roku stworzył markę „sailfish” (www.sailfish.com). Firma Jana Sibbersena jest jednym z wiodących producentów pianek dla triathlonistów na świecie. Jan Sibbersen jest absolwentem Uniwersytetutu Harvarda na kierunku ekonomia.

Powiązane Artykuły

3 KOMENTARZE

  1. No właśnie , mimo dużych ???? nie anulowano ani nie uważniono raczej wyników z Nowego Jorku więc po co pisać z taką pewną pewnością siebie. Każda trasa trasie nierówna , ta lepsza ta z falą tu gonią rekiny , tam nie.Oficjalnych rekordów nie ma , statystyki notują najlepsze wyniki , wiec warto sprawdzić.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,473ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane