Nie ma Cię w rankingu IM TriClub? – instrukcja, co zrobić

Po ostatnim artykule „Polskie drużyny w rankingu Ironman TriClub” pojawiły się komentarze, że niektóre osoby nie zostały sklasyfikowane w rankingu klubów. Faktycznie, przeglądając wyniki z zawodów 70.3 Ironman Gdynia część startujących miała wpisaną poprawną nazwę swojego stowarzyszenia, ale mimo to nie zostali później uwzględnieni w rankingu TriClub. Aby uniknąć takiej sytuacji należy połączyć swoje nazwisko (konto Ironman) z wybranym klubem. Poniżej przedstawiam krok po kroku, krótki proces rejestracji w Ironman TriClub Program. Niestety ranking za 2016 rok jest już zamknięty i nie można do niego dopisywać zawodników. Ale wystarczy tylko raz połączyć swoje konto wraz z wybranym klubem, aby wszystkie zawody w przyszłości, w których będziesz brać udział były brane pod uwagę.

 

Proces rejestracji Ironman TriClub Program przedstawiony w dwóch wariantach, w zależności czy posiadasz już konto Ironman czy jeszcze nie posiadasz konta.

 

A. Jeżeli posiadasz już konto na stronie Ironman.


1. Zaloguj się na swoje konto.
http://eu.ironman.com/triathlon/forms/single-sign-on.aspx?return_to=http://eu.ironman.com/

 

2. Kliknij “My Athletes Profile” (po lewej stronie).

 

3. Następnie kliknij “Triclub affiliation” aby dodać swój klub.

 

 

4. Zapisane zmiany zostaną przetworzone w ciągu 24 godzin. Wtedy już będzie można zobaczyć swoje nazwisko w TriClub Ranking.

 

B. Jeżeli nie posiadasz konta na stronie Ironman.


1. Stwórz konto na ironman.com
http://eu.ironman.com/triathlon/forms/single-sign-up.aspx

 

 

2. Po tej czynności otrzymasz mail z kodem weryfikującym.

 

3. Wpisanie otrzymanego kodu weryfikacyjnego kończy rejestrację.

 

 

4. Kliknij “My athletes profile” (po lewej stronie).

 

5. Następnie kliknij “Triclub affiliation” aby dodać swój klub.

 

 

6. Zapisane zmiany zostaną przetworzone w ciągu 24 godzin. Wtedy już będzie można zobaczyć swoje nazwisko w TriClub Ranking.

Adrian Kapusta
Adrian Kapusta
Zastępca redaktora naczelnego Akademii Triathlonu. Certyfikowany trener USA Triathlon Coach. Specjalizuję się w trenowaniu amatorów. Moja filozofia trenerska opiera się na indywidualnym podejściu do zawodnika ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków zawodowych i rodzinnych. Mądry trening i eliminowanie ograniczeń trenowanej osoby, to droga do bycia sprawniejszym i szybszym, a w rezultacie do osiągnięcia celów. Pasjonuję się sportami wytrzymałościowymi, w szczególności triathlonem.

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

15,531FaniLubię
983ObserwującyObserwuj
287SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

Brak wydarzeń

Najpopularniejsze

X
X