Niższa opłata startowa Triathlon Malbork tylko do 30 kwietnia!

Dorze znany wszystkim zawodnikom triathlon w Malborku, który odbędzie się już po raz czternasty, zorganizowany zostanie 4 września. A już teraz organizatorzy tego wydarzenia, przypominają, że niższa opłata startowa obowiązuje tylko do końca kwietnia.

 

Triathloniści mają do wyboru jeden z dwóch dystansów: IM, gdzie do pokonania jest 3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze i 42,2 km biegu oraz dystans o połowę krótszy – 1/2 IM (1,9-90-21,1). Zawodnicy mogą także wystartować w trzyosobowej sztafecie na obu dystansach, gdzie pierwsza osoba płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie.

 

malborki12 2015_00333

 

Warto już teraz się zarejestrować na zawody, ponieważ tylko do końca kwietnia obowiązuje niższa stawka opłaty startowej na obu dystansach i w rywalizacji sztafetowej. Do 30 kwietnia za start indywidualny na dystansie IM opłata wynosi 500 zł, od 1 maja wzrośnie ona do 600 zł. Opłata za sztafetę na tym dystansie zmieni się odpowiednio z 800 zł na 900 zł. Na dystansie 1/2 IM wpisowe wzrośnie z 400 do 500 zł, a w rywalizacji sztafet z 700 zł do 800 zł.

 

Zawody w Malborku z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, na co wpływa między innymi niesamowita sceneria etapu pływackiego, szybkie i płaskie pętle rowerowe oraz ciekawa trasa biegowa. W tym roku organizatorzy przygotowali aż 700 pakietów startowych dla zawodników startujących na obu dystansach.

 

gd00064

 

Organizatorzy zachęcają również do skorzystania z promocji łączonej z partnerskimi cyklami Garmin Iron Triathlon oraz Elemental Tri Series, dzięki której można zaoszczędzić 100 zł. Wszyscy zawodnicy, którzy nie zdążyli zapisać się do Malborka w pierwszym terminie płatności, a zapiszą się na dowolną imprezę z cyklu Garmin Iron Triathlon 2016 lub Elemental Tri Series 2016 otrzymają rabat, który obniży wpisowe na Castle Triathlon Malbork 2016 i opłata startowa będzie wynosiła 300 zł (dystans 1/2IM) i 400 zł (dystans IM).

 

Promocja obowiązuje do 30 kwietnia! Aby wziąć udział w promocji wystarczy przy zapisach na Castle Triathlon Malbork zaznaczyć opcję „Promocja łączona z Garmin Iron Triathlon lub Elemental Tri Series”!

 

malbork12 2015_11568

 

Aby zarejestrować się na zawody Castle Triathlon Malbork należy wypełnić formularz zgłoszeniowy umieszczony na oficjalnej stronie zawodów: www.castletriathlon.com . Szczegółowe informacje odnośnie zawodów można znaleźć także na facebookowym profilu imprezy www.facebook.com/castletri/

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,316ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze