Nowy kalendarz imprez! Dołącz do jego tworzenia!

Akademia Triathlonu wciąż stara się zmieniać i doskonalić. Systematycznie uzupełniamy kolejne działy i rozszerzamy naszą działalność, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Słuchamy i zbieramy Wasze opinie. Nie zawsze udaje się od razu wprowadzić wszystkie pomysły w życie, ale proces ich tworzenia musi zajmować odpowiednio dużo czasu, po drodze pokonujemy mnóstwo różnego rodzaju przeszkód. Ale pamiętamy o Waszych radach i uwagach. Obiecujemy, że większość systematycznie będziemy wprowadzać w życie – tak jak NOWY KALENDARZ IMPREZ, który wzbogaciliśmy o wyszukiwarkę zawodów. Pisaliśmy już wcześniej, że to miejsce będzie się zmieniać z roku na rok. Tuż po zakończeniu danej imprezy będziemy dodawać zdjęcia, filmy i oceniać imprezę, na której byliśmy. Będą mogli to zrobić również sami uczestnicy zawodów. Również Ty, już teraz, masz możliwość uatrakcyjnienia kalendarza imprez. Jeśli chcesz, aby tekst był ilustrowany zdjęciem lub filmem, opinią, recenzją – wyślij do nas niezbędne materiały i informację, a my zamieścimy je na stronie. Czego oczekujemy?

 

1. Informacji o zawodach (jeżeli byłeś uczestnikiem zawodów, które znalazły się w kalendarzu lub Twoim zdaniem powinny się tam znaleźć, napisz nam relację, prześli zdjęcia lub filmy)
2. Zdjęć lub filmów ilustrujących miejsce imprezy i wszystkiego, co jest związane z przebiegiem zawodów.
3. Informacji o bazie noclegowej

 

NAPISZ DO NAS: [email protected] , koniecznie z dopiskiem „KALENDARZ IMPREZ”.  Imprezy będą mogli dodawać do kalendarza również sami organizatorzy. Już niedługo pojawi się taka zakładka w Kalendarzu Imprez. Zgłoszona impreza pojawi się w panelu administratora i po weryfikacji przez Redakcję zostanie opublikowana na stronie.

 

Z innych nowości:

– główne menu strony przeszło mały lifting. Jest „lżejsze” i przyjemniejsze w obsłudze. Mamy nadzieję, że się Wam podoba.

 

– powstała nowa kategoria w zakładce Trening. Nazwaliśmy ją Trenuj…gdziekolwiek jesteś”. To powrót do pomysłu, który zrodził się zimą, a który z powodzeniem reaktywował dr Marcin Stajszczyk, pisząc relację z Waszyngtonu. Zachęcamy do przyłączenia się do pisania relacji z Waszych treningów „poza domem”, kiedy firma wysyła Was w delegację, na spotkania zagraniczne lub sami wyjeżdżacie z rodziną poza swoje miejsce zamieszkania. Jak wtedy radzicie sobie z trenowaniem? Napiszcie o tym na adres: [email protected]

 

Dziękuję za Waszą obecność i cierpliwość. Do zobaczenia na trasie zawodów.

Łukasz Grass

Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu

Łukasz Grass
Łukasz Grasshttp://www.lukaszgrass.pl
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

Powiązane Artykuły

9 KOMENTARZE

  1. proponuje jeszcze z czasem dodać do kalendarza większe imprezy biegowe oraz kolarskie w Polsce, żeby nie trzeba było szukać po innych stronach;)

  2. Dziękujemy! Wiele teraz zależy również od organizatorów, zawodników i kibiców. Mamy nadzieję, że relacje ze startów, informacje od organizatorów będą ubogacać kalendarz i dadzą innym możliwość zapoznania się z konkretnymi zawodami nie tylko poprzez relację Redakcji. Pozdrawiam.

  3. Kalendarz imprez to świetny pomysł… nawet dla ewentualnych, chcących zobaczyć i wesprzeć triathlonistów: KIBICÓW, rodzin z dziećmi czy danej miejscowej społeczności :-)) Super!

  4. pracujemy nad lokalizacjami. Drobne błędy mogą wynikać z odwrotnie wpisanych długości i szerokości geograficznych. Poprawiamy.

  5. Na mapie zostały zaznaczone Mikołajki ale, wnioskując ze strony imprezy, chodzi o Mikołajki lezące w okolicach Mragowa, a nie Nowego Miasta Lubawskiego 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

12,853FaniLubię
542ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

25cz06:0014:00Diablak Beskid Extreme Triathlon 2022

25cz08:0020:00ENEA Junior Poznań Triathlon 2022

26cz06:0011:00Frydman Triathlon 2022

Najpopularniejsze

X
X