Nowy kalendarz imprez! Dołącz do jego tworzenia!

Akademia Triathlonu wciąż stara się zmieniać i doskonalić. Systematycznie uzupełniamy kolejne działy i rozszerzamy naszą działalność, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Słuchamy i zbieramy Wasze opinie. Nie zawsze udaje się od razu wprowadzić wszystkie pomysły w życie, ale proces ich tworzenia musi zajmować odpowiednio dużo czasu, po drodze pokonujemy mnóstwo różnego rodzaju przeszkód. Ale pamiętamy o Waszych radach i uwagach. Obiecujemy, że większość systematycznie będziemy wprowadzać w życie – tak jak NOWY KALENDARZ IMPREZ, który wzbogaciliśmy o wyszukiwarkę zawodów. Pisaliśmy już wcześniej, że to miejsce będzie się zmieniać z roku na rok. Tuż po zakończeniu danej imprezy będziemy dodawać zdjęcia, filmy i oceniać imprezę, na której byliśmy. Będą mogli to zrobić również sami uczestnicy zawodów. Również Ty, już teraz, masz możliwość uatrakcyjnienia kalendarza imprez. Jeśli chcesz, aby tekst był ilustrowany zdjęciem lub filmem, opinią, recenzją – wyślij do nas niezbędne materiały i informację, a my zamieścimy je na stronie. Czego oczekujemy?

 

1. Informacji o zawodach (jeżeli byłeś uczestnikiem zawodów, które znalazły się w kalendarzu lub Twoim zdaniem powinny się tam znaleźć, napisz nam relację, prześli zdjęcia lub filmy)
2. Zdjęć lub filmów ilustrujących miejsce imprezy i wszystkiego, co jest związane z przebiegiem zawodów.
3. Informacji o bazie noclegowej

 

NAPISZ DO NAS: [email protected] , koniecznie z dopiskiem „KALENDARZ IMPREZ”.  Imprezy będą mogli dodawać do kalendarza również sami organizatorzy. Już niedługo pojawi się taka zakładka w Kalendarzu Imprez. Zgłoszona impreza pojawi się w panelu administratora i po weryfikacji przez Redakcję zostanie opublikowana na stronie.

 

Z innych nowości:

– główne menu strony przeszło mały lifting. Jest „lżejsze” i przyjemniejsze w obsłudze. Mamy nadzieję, że się Wam podoba.

 

– powstała nowa kategoria w zakładce Trening. Nazwaliśmy ją Trenuj…gdziekolwiek jesteś”. To powrót do pomysłu, który zrodził się zimą, a który z powodzeniem reaktywował dr Marcin Stajszczyk, pisząc relację z Waszyngtonu. Zachęcamy do przyłączenia się do pisania relacji z Waszych treningów „poza domem”, kiedy firma wysyła Was w delegację, na spotkania zagraniczne lub sami wyjeżdżacie z rodziną poza swoje miejsce zamieszkania. Jak wtedy radzicie sobie z trenowaniem? Napiszcie o tym na adres: [email protected]

 

Dziękuję za Waszą obecność i cierpliwość. Do zobaczenia na trasie zawodów.

Łukasz Grass

Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu

Powiązane Artykuły

9 KOMENTARZE

  1. proponuje jeszcze z czasem dodać do kalendarza większe imprezy biegowe oraz kolarskie w Polsce, żeby nie trzeba było szukać po innych stronach;)

  2. Dziękujemy! Wiele teraz zależy również od organizatorów, zawodników i kibiców. Mamy nadzieję, że relacje ze startów, informacje od organizatorów będą ubogacać kalendarz i dadzą innym możliwość zapoznania się z konkretnymi zawodami nie tylko poprzez relację Redakcji. Pozdrawiam.

  3. Dzięki za zmienione menu! Takie jest znacznie lepsze od poprzedniego. Kalendarz też świetny!

  4. Kalendarz imprez to świetny pomysł… nawet dla ewentualnych, chcących zobaczyć i wesprzeć triathlonistów: KIBICÓW, rodzin z dziećmi czy danej miejscowej społeczności :-)) Super!

  5. pracujemy nad lokalizacjami. Drobne błędy mogą wynikać z odwrotnie wpisanych długości i szerokości geograficznych. Poprawiamy.

  6. Na mapie zostały zaznaczone Mikołajki ale, wnioskując ze strony imprezy, chodzi o Mikołajki lezące w okolicach Mragowa, a nie Nowego Miasta Lubawskiego 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,473ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane