Obóz trenigowy w Ełku, 21-28.07 oraz 28.07-04.08

Akademia Triathlonu proponuje Wam kolejny obóz treningowy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych triathlonistów do Ełku. Przygotowaliśmy dwa zgrupowania na Mazurach. Pierwszy obóz odbędzie się w dniach 21-28 lipca, drugi od 28 lipca do 4 sierpnia 2012 roku. Wszystkich, którzy pragną poznać tajniki treningu triathlonowego w praktyce, ale przede wszystkich potrenować w miejscu, gdzie 18 sierpnia odbęda się zawody triathlonowe na dystansie olimpijskim oraz sztafety triathlonowe, zapraszamy na obóz sportowy odbywający się w malowniczym miasteczku Ełk. Obóz przeznaczony jest dla amatorów na różnym poziomie zaawansowania. Jest to również dobry sposób na podtrzymanie formy wypracowanej przed sezonem i przygotowanie do jego drugiej części.

Nad uczestnikami czuwać będzie Miłosz Kuszczak – triathlonista, trener Akademii Triathlonu w Warszawie, członek kadry narodowej 2003-2007.

 

Przez 14 dni trener Akademii Triathlonu będzie do dyspozycji uczestników. Obóz podzielony jest na dwa turnusy trwające 7 dni. W czasie jego trwania oprócz codziennych treningów, zaplanowaliśmy część teoretyczną, gdzie każdy będzie mógł zadać pytania związane z treningiem w triathlonie. Koszt udziału w obozie to 1100 złotych od osoby za jeden turnus (7 dni)

 

Cena obejmuje:

• 7 noclegów w Hotelu Kuźnia Smaku w Ełku (zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych)

{gallery}beko_elk{/gallery}

• wyżywienie (3 posiłki dziennie)

• minimum 2 treningi dziennie, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów (treningi prowadzone również na trasach BEKO Ełk Triathlon: pływanie, rower, bieganie)

• zajęcia teoretyczne z zakresu triathlonu

• ubezpieczenie OC organizatora imprez

• zabezpieczenie treningów w jeziorze, trener z uprawnieniami ratownika płynący w łódce obok grupy

 

Inne usługi:

• pobyt osoby towarzyszącej (7 noclegów z pełnym wyżywieniem) 700 zł;

• koszt udziału w obozie bez zakwaterowania i wyżywienia 450 zł

 

Liczba miejsc ograniczona. W konsultacjach może wziąć udział maksymalnie 16 osób trenujących na jeden turnus (przy maksymalnej liczbie zgłoszeń zajęcia prowadzi dwóch trenerów). Zaliczkę w wysokości 400zł/os. należy wpłacić w ciągu 14 dni od zgłoszenia na obóz. Pozostała kwota płatna do 15 lipca. Wszystkich chętnych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres email: [email protected]

 

Podstawowe informacje:

Terminy: Pierwszy turnus 21-28 lipca; drugi turnus 28 lipca-04 sierpnia

Zakwaterowanie: Hotel Kuźnia Smaku w Ełku, ul. Pułaskiego 8

Trener: Miłosz Kuszczak

Koszt: 1100 zł za jeden trunus, osoba towarzysząca 700 zł

 

POBIERZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM OBOZU

 

 

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane