Obóz triathlonowy w RPA 5-17.01.2014

Akademia Triathlonu wraz z Sauerland Team ponownie zapraszają na obóz triathlonowy do Republiki Południowej Afryki. Obóz odbywa się w dniach 5-17.01.2014, w miejscowości Stellenbosch, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie Kapsztadu. Piękne widoki na trasach rowerowych i biegowych gwarantowane!

 

Podczas obozu treningowego w RPA opiekę nad uczestnikami sprawować będzie Piotr Sauerland oraz trenerzy z grupy Sauerland Team – wykwalifikowani specjaliści z dziedziny triathlonu. Piotr Sauerland jest trenerem wielu znakomitych zawodników, m.in. Alexa Tauberta, czwartego zawodnika podczas IronMan Hawaje, jak i Borisa Steina, który zajął 16 miejsce podczas IM70.3 Las Vegas.

 

Piotr Sauerland mówi w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Uczestnicy podczas obozu podzieleni są na grupy treningowe pod względem zaawansowania treningowego. Sauerland Team to grupa instruktorów i trenerów triathlonowych, którzy potrafią dostosować się do potrzeb początkujących, jak i zaawansowanych triathlonistów.

{gallery}Oboz_rpa_2013a{/gallery}

Obóz w RPA to nie tylko godziny spędzone na rowerze czy kolejne długości basenu. To niepowtarzalna atmosfera trenowania w międzynarodowym towarzystwie. To również niezapomniane widoki, które będziecie mogli podziwiać zarówno podczas treningów, jak i zaplanowanych wycieczek. Obiecujemy Wam, że zapomnicie jak wygląda śnieg podczas mroźnej polskiej zimy. Program przewiduje co dwa dni treningowe jeden dzień aktywnego zwiedzania, między innymi:
– piesza wycieczka na Tafelberg – Górę Stołową (1086m n.p.m.).;
– trening pływacki w Kapsztadzie połączony ze zwiedzaniem miasta;
– Safari (za niewielką dopłatą);
– Wein Tour – trasa wzdłuż południowoafrykańskich winnic  połączona z degustacją win (za niewielką dopłatą).

 

W trakcie obozu odbędą się następujące zajęcia (jednostki treningowe):
– pływanie – zajęcia prowadzone na 50 metrowym basenie, znajdującym się ok. 10 minut drogi od kompleksu hotelowego. Trening w grupach z uwzględnieniem poziomu wytrenowania poszczególnych osób; ćwiczenia techniczne, wytrzymałościowe, szybkościowe i inne (zalecane jest posiadanie pianki);
– treningi rowerowe – zorganizowane jazdy w grupach na trasach wśród zapierających dech w piersiach krajobrazów. Za dodatkową opłatą jazda rowerem na Przylądek Dobrej Nadziei.;
– treningi biegowe – starannie przygotowane trasy biegowe w terenie (asfalt, szutr) pod okiem trenera;
– piesze wycieczki – między innymi na Tafelberg .

 

kapstadt sauerland

 

Hotel Stellenbosch jest to 3-gwiazdkowy kompleks hotelowy, zlokalizowany 28 kilometrów od lotniska w Kapsztadzie. Położony w sercu pięknego i historycznego miasta Stellenbosch, w niewielkiej odległości od muzeów czy galerii sztuki. Obiekt jest sprawdzony i polecany przez Sauerland Team, który organizuje tam swoje obozy od kilku lat.

 

Szczegóły dotyczące pobytu w hotelu:
– zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych;
– śniadania (Bed&Breakfast);
– 50m basen ok. 10 minut od hotelu.

 

Dodatkowo płatne:
– wypożyczenie roweru 220 euro za 10 dni (chęć wypożyczenia roweru można zgłosić najpóźniej do 10 listopada 2013r.);      
– centrum fitness z siłownią;
– usługi fizjoterapeutyczne (masaże);

UWAGA! Obowiązuje limit miejsc. Na obóz może pojechać maksymalnie 10 osób.

{gallery}Oboz_rpa_2013b{/gallery}
Cena obejmuje:
– przeloty na trasie Warszawa/Berlin – Kapsztadt – Warszawa/Berlin (do wyboru, w zależności od miejsca wylotu zmienia się jedynie wysokość zaliczki, cena obozu bez zmian);
– przewóz osób z lotniska w Kapsztadzie do hotelu i z powrotem;
– zakwaterowanie w Hotelu Stellenbosch ze śniadaniami;
– ubezpieczenie podstawowe (Koszty Leczenia, NNW, ubezpieczenie bagażu – do wysokości kwot gwarantowanych polisą);
– opiekę trenera przez cały pobyt w ośrodku;
– wsparcie merytoryczne trenerów przez cały czas trwania obozu.

 

Dodatkowo płatne:
– transport roweru samolotem – 150 euro w jedną stronę (kierownica skręcona równolegle do ramy, pedały skierowane do wewnątrz, zapakowany w pokrowiec lub podobnie) – zgłoszenie przy rezerwacji miejsca – cena może ulec zmianie (w zależności od cen linii lotniczych). Po rezerwacji biletu lotniczego brak możliwości zmian;
– transport roweru na trasie lotnisko-hotel-lotnisko – 25 euro;
– ubezpieczenie dodatkowe od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie – 49 euro.

 

Koszt udziału w obozie to 2399 euro/osoba

 

W celu zarezerwowania miejsca należy wpłacić w przeciągu 7 dni od daty otrzymanego potwierdzenia zgłoszenia zaliczkę wysokości 450/1000 euro* na podany w potwierdzeniu numer konta bankowego. Pozostała część kwoty płatna do 22 listopada 2013 roku. Jest to również ostateczny termin zgłoszeń. Szczegółowe dane dotyczące płatności otrzymają Państwo po przesłaniu zgłoszenia.

 

* 450 euro – wylot z Berlina / 1000 euro – wylot z Warszawy (całkowity koszt obozu nie zmienia się)

 

Nie zapomnijcie o kremie z filtrem przeciwsłonecznym!

 

Więcej informacji oraz zgłoszenia: [email protected]

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,386ObserwującyObserwuj
434SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze