Wyjątkowe wydarzenie „Business & Sport Camp” w Polanicy Zdrój! Dołącz już dziś!

Business & Sport Camp    |    Kuchnia     |      Kadra trenerska    |    Cena i świadczenia    |    Zgłoszenia na obóz

Akademia Triathlonu zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – „Business & Sport Camp” w Polanicy Zdrój! Miło nam ogłosić, że rozpoczynamy długofalową współpracę z wyjątkowym Hotelem Polanica, w którym wspólnie stworzymy ofertę dla osób łączących sport z pracą zawodową. Nasza propozycja to kompleksowe podejście do wyzwania, które nazwaliśmy „Trenuj i pracuj”. Podzielimy się unikalną wiedzą i doświadczeniem, jak trenować efektywnie, godząc pasję z obowiązkami zawodowymi i rodzinnymi. Nie musisz trenować triathlonu, żeby do nas dołączyć! Dołączysz do grupy biegowej lub rowerowej, a trening będzie dostosowany do Twojej wydolności. Połączymy zdobywanie umiejętności w sporcie z kompetencjami przydatnymi w biznesie!

Pierwszy taki obóz organizujemy w dniach 31 maja – 7 czerwca. Drugi termin to 30.06 – 8.07. Będziemy nie tylko trenować, ale również zdobywać i doskonalić umiejętności przydatne w biznesie i życiu prywatnym.

Będziecie pod opieką profesjonalnych trenerów i ekspertów, stworzymy dla ciebie niepowtarzalną i motywującą atmosferę, jaka zawsze panuje na zgrupowaniach organizowanych przez Akademię Triathlonu.

Co mi da udział w „Business & Sport Camp”? 

Łukasz Grass, redaktor naczelny Akademii Triathlonu, CEO Lemon Grass Group:

„Prowadzisz własny biznes? Jesteś menadżerem w korporacji? Zarządzasz firmą? Chcesz podnieść swoje umiejętności z zakresu wystąpień publicznych i przed kamerą, autoprezentacji, kontaktów z mediami, a jednocześnie rozwijać swoją sportową pasję? Ten obóz jest dla ciebie! Najlepszym z możliwych rozwiązań dla amatora uprawiającego sport, jest pogodzenie własnej pasji z nieustannym rozwojem osobistym, obowiązkami zawodowymi i rodzinnymi. Tylko tak osiągniemy sukces, nie zaniedbując żadnej z istotnych sfer życia. Podczas naszych obozów nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale zdobędziesz wiedzę i umiejętności przydatne w życiu prywatnym i zawodowym. Dowiesz się, jak efektywnie zarządzać swoim czasem, wykorzystać sport i związane z nim umiejętności w budowaniu własnego biznesu i zespołu. Treningi pływackie, rowerowe i biegowe to tylko część naszej propozycji”

Tygodniowy obóz „Business & Sport Camp”: 

 • trenując dwa razy dziennie pod okiem trenerów i przestrzegając zdrowego stylu życia poprawisz kondycję, rozpoczniesz zmianę nawyków.
 • wykłady na temat fizjologii wysiłku i żywienia pozwolą ci zrozumieć, jak funkcjonuje ludzki organizm poddawany treningowi. Będziesz ćwiczył świadomie.
 • „Business & Sport Camp” to również codzienne szkolenia z umiejętności, które przydadzą się w biznesie: wystąpienia publiczne i przed kamerą, kontakty z mediami, budowanie i zarządzanie marką osobistą. Od ponad 18 lat pracuję w mediach (radio, telewizja, internet). Podzielę się z tobą swoją wiedzą na wyżej wymienione tematy, ale będziesz mógł również przetestować zdobyte umiejętności w praktyce:
 • Chętni wezmą udział w codziennych programach live na FB, które prowadzę w grupie „8 minut motywacji”.
 • Na zakończenie zgrupowania specjalne podsumowanie obozu w postaci programu z publicznością, zaproszonym gościem, nadawanego w internecie na żywo, które poprowadzi Łukasz Grass
 • Takiej dawki motywacji i inspiracji nie znajdziesz na żadnym innym obozie sportowym!”

Polanica Zdrój – niepowtarzalny klimat, doskonałe warunki do uprawiania sportu!

Polanica Zdrój to miasto uzdrowiskowe położone w powiecie kłodzkim, w dolinie Bystrzycy Kłodzkiej. Leży u podnóża masywu Piekielnej Góry na krańcu Gór Stołowych.

Polanica Zdrój i Hotel Polanica stwarzają idealne warunki do treningów. W regionie panuje łagodny, podgórski klimat, a obecność obfitych źródeł wód mineralnych stwarza doskonałe warunki do wypoczynku, a przede wszystkim do leczenia chorób układu krążenia i przewodu pokarmowego, pomaga zwalczać nałogu palenia tytoniu. Nie bez powodu Polanica jest doskonałą lokalizacją dla wielu uzdrowisk, dysponuje doskonałą bazą leczniczą, rekreacyjną i sportową.

Hotel Polanica ma wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania profesjonalnego obozu sportowego i biznesowego spotkania. 

Dzięki współpracy Akademii Triathlonu, Lemon Grass Group z Hotelem Polanica, do dyspozycji uczestników „Business & Sport Camp” mamy:
 • Basen 25 metrowy
 • Fitness, SPA
 • Krytą halę z boiskiem ze sztuczną nawierzchnią, który można przystosować do gry w koszykówkę, piłkę, siatkówkę, tenisa ziemnego. Podczas Business & Sport Camp wykorzystamy ją na miejsce do ćwiczeń stabilizacyjnych.
 • 50 metrów od hotelu położony jest stadion lekkoatletyczny z 400-metrową bieżnią tartanową
 • Sale konferencyjne, w których będziemy organizować spotkania metodyczno-szkoleniowe
 • profesjonalną kręgielnię, strefę barową i dyskotekową (tak… na zakończenie obozu będziemy się dobrze bawić)
 • Monitorowaną, ogrzewaną rowerownię, gdzie uczestnicy obozu będą mogli bezpiecznie przechować swój rower
Oprócz tak doskonałej bazy w hotelu, uzupełnieniem są atrakcje w mieście: letni tor saneczkowy, stajnia wierzchowców, teatr zdrojowy, oraz bardzo duże zaplecze gastronomiczne.

Trasy kolarskie w okolicach Polanicy Zdrój. Radków, Duszniki Zdrój. 

Obóz przewidziany jest dla osób jeżdżących na rowerach szosowych, ale możliwe jest stworzenie grupy trenującej na MTB. Warunkiem jest zebranie co najmniej 10 osób (konieczność potwierdzenia w formularzu). Okolice Polanicy Zdrój i region Gór Stołowych stwarzają doskonałe warunki do jazdy na szosie i MTB. Uczestnicy obozu otrzymają od nas mapy z dokładnie oznaczonymi i opisanymi trasami. Oczywiście poruszamy się w grupach dostosowanych do umiejętności i wydolności, tak, aby każdy miał komfortowe warunki trenowania i doskonalenia swoich umiejętności. Na lubiących wyzwania czeka trasa, po której biegnie m.in. triathlon Radków! Trasy wokół i przez Park Narodowy Gór Stołowych są nie tylko wymagające, ale przede wszystkim piękne.Szczegółowe mapy i opis tras wręczymy uczestnikom obozu na miejscu.

Kuchnia

Każdy sportowiec wie, że jedzenie to podstawa. Razem z Szefem Kuchni zadbamy o prawidłowy dobór menu!

 

Kadra trenerska

Kadrę obozu stanowić będą trenerzy i eksperci współpracujący z Akademią Triathlonu. Przedstawiamy pierwsze 4 osoby, które będą sprawować opiekę nad uczestnikami obozów. Pozostałych trenerów będziemy przedstawiać w kolejnych tygodniach.

Filip Przymusiński (dołączy do „Business & Sport Camp” jesienią)

Absolwent poznańskiego AWF, obecnie starszy wykładowca w Szkole Wychowania Fizycznegoi Sportu UAM w Poznaniu. Trener pływania i triathlonu. Z triathlonem związany od ponad 17 lat. W swojej ścieżce sportowej przeszedł przez wszystkie dystans od sprintu po Ironmana, zdobywając po drodze medale Mistrzostw Polski w tym także Elity na dystansie Olimpijskim oraz będąc przez wiele lat członkiem kadry narodowej. Na królewskim dystansie (Ironman) z życiówką 8:58 oraz 4:03 na 1/2 IM. Obecnie nadal aktywny sportowo, ale przede wszytkim trenersko jako trener w UAM Triathlon Poznań oraz trener koordynator kadry narodowej kategorii Junior/Youth w Polskim Związku Triathlonu.

Andrzej Skorykow, założyciel i prezes największego w Polsce Stowarzyszenia Warsaw Masters Team i Szkoły Pływania Masters skupiającego dorosłych pływaków.

Były zawodnik Legii Warszawa, reprezentant kraju. Wielokrotny mistrz i rekordzista Polski w pływaniu w kategoriach wiekowych w stylu grzbietowym i motylkowym. Aktualnie między innymi V-ce Mistrz Europy w stylu motylkowym w kat. +40 lat. Rekordzista Europy w sztafecie 4x 100 dowolnym. Na co dzień, poza doskonaleniem umiejętności pływackich wśród dorosłych pływaków i triathlonistów, zajmuje się organizacją zawodów, szkoleń dla trenerów i zawodników, obozów i innych zadań promujących pływanie w Polsce.

Adrian Kapusta, Zastępca Redaktora Naczelnego Akademii Triathlonu. Certyfikowany trener triathlonu USA Triathlon Coach. 

Specjalizuje się w trenowaniu amatorów. Jego filozofia trenerska opiera się na indywidualnym podejściu do zawodnika ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków zawodowych i rodzinnych. Trening ma być w pełni dostosowany do możliwości amatora, a nie odwrotnie.

„Mądry trening i eliminowanie ograniczeń trenowanej osoby, to droga do bycia sprawniejszym i szybszym, a w rezultacie do osiągania celów. Zbyt wiele mamy przykładów amatorów, którym sportowy cel przyćmił najważniejsze priorytety w życiu, stracili balans między pracą, rodziną a trenowaniem. Ja proponuję zawodnikom zbalansowany system treningu, pracy i rodzinnych aktywności”

Pasjonuje się sportami wytrzymałościowymi, w szczególności triathlonem.

Łukasz Grass, redaktor naczelny Akademii Triathlonu, dziennikarz, autor książek, coach. 

W latach 2016-2019 redaktor naczelny Business Insider Polska, serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Miesięcznie czyta go ponad 6 mln unikalnych użytkowników. Wciąż związany z Business Insider i Onet.pl, gdzie prowadzi autorski program „Na Czasie” oraz „Kawa z prezesem”. Oba programy poruszają kwestie związane z nowoczesnym biznesem, przywództwem i rozwojem osobistym. Dziennikarz radiowy i telewizyjny (TOK FM, TVN24). Autor dwóch książek: „Trzy mądre małpy”, „Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą”. 

Prowadzi szkolenia dotyczące kontaktów z mediami, wystąpień przed kamerą, przemówień publicznych. Podczas obozów będzie dzielił się tą wiedzą podczas specjalnych wykładów.

Uprawia amatorsko triathlon, startując głównie na dystansach Ironman 70.3 (2km pływania, 90km jazdy rowerem i 21km biegu) oraz Ironman (prawie 4km pływania, 180km jazdy rowerem i 42km biegu). Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu na kierunku trenerskim. 

Rekordy życiowe:
– 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii (MŚ w Las Vegas)
– 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze
.

W drugim kwartale 2019 planujemy 2 terminy „Business & Sport Camps”:

 • 31.05.19 – 07.06.19
 • 30.06.19 – 08.07.19

CENA I ŚWIADCZENIA

3200 złotych – PROMOCYJNA cena na 2 pierwsze terminy. 

Cena 3200 złotych obejmuje następujące świadczenia: 

 • zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym lub jeśli jest takie życzenie 2-osobowym.
 • wyżywienie 3 razy dziennie (śniadanie, obiad w formie bufetu, kolacja) lub dwa razy dziennie, jeśli drugi trening rowerowy zajmie więcej czasu. Wówczas zamiast obiadu będzie obiadokolacja. Wszystko dostosowane do upodobań. Mamy możliwość konsultacji menu z Szefem Kuchni!
 • plan treningowy na czas obozu dla grup zawodników początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych;
 • opieka doświadczonych trenerów i wspólne treningi pływackie, kolarskie i biegowe z podziałem na poszczególne grupy zaawansowania;
 • wejścia na kryty 25-metrowy basen pływacki zlokalizowany w hotelu! Na basenie sportowym mamy zarezerwowane 3 tory wyłącznie na swoje potrzeby.
 • szczegółowy przewodnik po trasach kolarskich i biegowych w regionie (z mapami i opisami);
 • wykłady i szkolenia z kategorii: fizjologia wysiłku fizycznego, żywienie, wystąpienia publiczne i zachowanie przed kamerą, zarządzanie czasem i marką osobistą.
 • 2 wieczorne wejścia na profesjonalną kręgielnię zlokalizowaną w hotelu!
 • 1 zabawa przy muzyce z DJ na zakończenie zgrupowania
 • codziennie do dyspozycji sala wykładowa na spotkania i szkolenia z zakresu opisanego wyżej.
 • zamykana i monitorowana rowerownia do bezpiecznego przechowania sprzętu sportowego
 • zniżki do wybranych restauracji/kawiarni w Polanicy Zdrój, pomoc w organizacji czasu wolnego.

Opcjonalne elementy oferty:

Przyjazd z osobą nietrenującą, towarzyszącą, biorącą udział w części teoretycznej, wykładach, szkoleniach.
Cena 2200 złotych od osoby towarzyszącej. 

Przyjazd z rodziną (dziećmi) – cena do negocjacji w zależności od liczby i wieku dzieci. Wyślij do nas zapytanie, skontaktujemy się z hotelem i wrócimy do ciebie z konkretną odpowiedzią.

Dodatkowe informacje
  • Obóz organizowany jest przy współpracy z Hotel Polanica i „Lemon Grass Group”
  • Liczba miejsc jest ograniczona. W obozie może wziąć udział maksymalnie 26 osób.
  • Organizator ma prawo do odwołania obozu w przypadku niezebrania się odpowiedniej liczby osób.
  • Zgłoszenia na obóz można nadsyłać najpóźniej do 5 maja 2019 r.
  • Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w obozie prosimy o kontakt mailowy lub przez poniższy formularz zgłoszeniowy.

 • Sposób płatności: przelew na konto.

ZGŁOSZENIA NA OBÓZ

Sposób dokonywania rezerwacji i opłaty za obóz

 • KROK 1: wypełniasz i przesyłasz do nas formularz wstępnej rezerwacji;
 • KROK 2: kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby doprecyzować szczegóły i wyjaśnić ewentualne wątpliwości;
 • KROK 3: przesyłamy Ci (e-mailem) przygotowaną dla Ciebie umowę wraz ze wszystkimi załącznikami;
 • KROK 4: umowy nie musisz podpisywać i wysyłać! wystarczy, że w ciągu 24h wpłacisz określoną w umowie sumę, co jest równoznaczne z akceptacją przez Ciebie postanowień umowy i jej wejściem w życie;
 • KROK 5: po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz od nas kwestionariusz niezbędny do analizy Twoich umiejętności i wydolności sportowej, co pozwoli nam indywidualnie podejść do kwestii treningu i szkolenia;
 • KROK 6: wyjazd do Polanicy Zdrój!

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane