Obóz zimowy w Kudowie Zdrój 10-16.02.2014r.

W dniach 10-16.02.2014 r. zapraszamy na obóz sportowy, który odbędzie się w Kudowie Zdrój. Obóz organizowany przez Labosport Polska oraz Akademię Triathlonu i skierowany jest zarówno do tych, którzy trenują od lat, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z triathlonem. Zapraszamy również osoby, które chciałyby zmierzyć się inną dyscypliną, jaką jest narciarstwo biegowe – świetne uzupełnienie treningu triathlonowego zimą. Pod koniec obozu uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w zawodach narciarskich!

Nad uczestnikami czuwać będzie doświadczona kadra trenerska:
gorzegorzek piotr nasz zespolPiotr Grzegórzek – były członek Kadry Narodowej w triathlonie od 2002 do 2010r. Zdobywca 36 medali Mistrzostw Polski w Triathlonie, Duathlonie i Aquathlonie. Piotr wielokrotnie stawał na podium i zwyciężał Puchar Polski, a jego największy sukces to 4 miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów oraz brązowy medal Akademickich Mistrzostw Świata w Triathlonie. Jest absolwentem Szczecińskiego IKF.

1 1907Krzysztof Augustyniak – wielokrotny medalista Mistrzostw Polski  w Triathlonie, Duathlonie oraz Crossduathlonie. Złoty medalista na dystansie długim w Radkowie 2013. Zwycięzca całego cyklu prestiżowej imprezy jaką jest Garmin Iron Triathlon 2013. Czołowy zawodnik w zawodach Salomon Nordic Sunday na nartach biegowych.

 

 

Przez 7 dni trenerzy będą do dyspozycji uczestników. Podczas obozu oprócz codziennych treningów pływackich, biegowych czy narciarskich, zaplanowano także część teoretyczną, podczas której każdy będzie mógł pytać do woli o kwestie związane z przygotowaniem do triathlonu. Podczas obozu zaplanowane są również spotkania z ekspertami z dziedziny triathlonu – Marcinem Florkiem oraz Filipem Szołowskim trenerami i byłymi zawodnikami z czołówki krajowej.

 

15.02.14 odbędą się wcześniej wspomniane zawody – Bieg Narciarski im. Franza Pabla w Karłowie, w którym będą mogły wziąć udział chętne osoby. Więcej informacji o zawodach znajdziecie pod adresem www.biegnarciarski.pl

{gallery}Kudowa2{/gallery}

Koszt udziału w obozie to 1490 złotych od osoby trenującej.

 

Cena obejmuje:
– 6 noclegów w Villa Residence w Kudowie Zdrój
– 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja);
– udział w treningach wraz z trenerami oraz w seminariach z ekspertami;
– ubezpieczenie NNW i KL;
– możliwość nieodpłatnego wypożyczenia nart biegowych;
– transport zawodników na trasy narciarstwa biegowego do Karłowa;
– nieodpłatny udział w Biegu Narciarskim im. Franza Pabla.

{gallery}Kudowa1{/gallery}
Dodatkowo płatne usługi:
– pobyt osoby towarzyszącej (6 noclegów z wyżywieniem) – 990zł; zajęcia, takie jak basen, wypożyczenie nart, udział w treningach sportowych są dodatkowo płatne;
– dzieci do lat 3 pobyt bezpłatny;
– dzieci do 12 lat (6 noclegów – dostawka, z wyżywieniem) 490zł;

– pokój jednoosobowy – dopłata 340zł.

Liczba miejsc jest ograniczona. W obozie może wziąć udział maksymalnie 20 osób. Organizator ma prawo do odwołania obozu w przypadku nie zebrania się odpowiedniej liczby osób. Wszystkich chętnych prosimy o nadsyłanie formularzy zgłoszeniowych na adres e-mail: [email protected] do 19 stycznia 2014 roku.

 

Podstawowe informacje

Termin

10 – 16 Luty 2014

Zakwaterowanie

Villa Residence
ul. Kombatantów 2
57-350 Kudowa Zdrój

Trenerzy

Piotr Grzegórzek, Krzysztof Augustyniak

Koszt

1490/osoba trenująca; 990zł osoba towarzysząca niebiorąca udziału w treningach

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

logo labosport

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze