Oglądaj Grand Final i komentuj.

0

O 8.30 londyńskiego czasu Agnieszka Jerzyk rozpocznie zmagania w ostatnich zawodach z serii World Triathlon. Impreza wyłoni jednocześnie Mistrzynię Świata na dystansie olimpijskim. Transmisję z tego wydarzenia można oglądać na oficjalnej stronie ITU, niestety za opłatą. ITU nie udostępnia transmisji za darmo. Istnieje możliwość oglądania online na stronie BBC, ale tylko w Wielkiej Brytanii. Koszt wykupienia transmisji na stronie ITU na całą imprezę to niecałe 6 funtów. Poniżej link 

 

http://triathlonlive.tv/live/

 

Chętnych zapraszam na czat i wspólne komentowanie zmagań triathlonistek. Jutro wielkie ściganie panów na dystansie olimpijskim. 

 

https://akademiatriathlonu.pl/ogladaj-grand-final-i-komentuj/ajaxchat

 

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here