IRON CZAT HAWAII 2012. Oglądaj i komentuj.

Oto scenariusz najważniejszego wieczoru w roku – triathlonowe Mistrzostwa Świata na Hawajach. Start pierwszej grupy – elity mężczyzn o godzinie 6.30 lokalnego czasu, a więc 18.30 polskiego czasu. Pięć minut później wystartuje elita kobiet. Od godziny 7.00 – czyli w Polsce 19.00 – start Age Group. Akademia Triathlonu zaprasza wszystkich już na godzinę 18.00. Rozpoczniemy wówczas naszą zabawę w typowanie zwycięzców i komentowanie zawodów. Wystarczy kliknąć link – IRON CZAT HAWAII 2012 – a zostaniecie przeniesieni na stronę, gdzie w jednym miejscu będziecie mogli oglądać zawody i je komentować. UWAGA! LINK BĘDZIE AKTYWNY OKOŁO GODZINY 18.00 ! Nie trzeba odświeżać strony internetowej – czat odświeża się automatycznie. Aby oglądać i komentować zawody trzeba będzie się zalogować na stronie Akademii Triathlonu. Jeśli nie masz jeszcze konta – zrób to teraz.

 

Proponujemy Wam nie tylko wspólne oglądanie i komentowanie – dla najbardziej wytrwałych będzie nagroda. Oto szczegóły:

 

1. Ten, kto poprawnie wytypuje imię i nazwisko oraz wynik Mistrza lub Mistrzyni Świata otrzyma od nas reprezentacyjny zegarek Ironman Timex. Wystarczy podać, kto z elity kobiet lub mężczyzn przekroczy pierwszy metę i w jakim czasie (wystarczy podać dane dotyczące jednej osoby: kobiety lub męzczyzny, ale dla zwiększenia szans możecie typować oba wyniki), a margines błędu nie może być większy niż 90 sekund (w obu przypadkach). Swoje wyniki należy przesyłać na adres: [email protected]

Dla podniesienia emocji i rywalizacji pozwalamy typować wyniki zawodów do godziny 21.00, czyli do momentu, kiedy zawodnicy osiągną niemal połowę trasy rowerowej. W przypadku, kiedy co najmniej dwie osoby przyślą ten sam wynik, nagroda powędruje do osoby, która zrobiła to pierwsza.

 

Zegarek pochodzi z kolekcji, która była sygnowana przez Ambasadorów Herbalife Triathlon Susz 2011. Zegarek, którym dysponujemy ma na opakowaniu podpis jednego z Ambasadorów zawodów – Piotra Adamczyka, który ukończył zawody HalfIronman w doskonałym czasie 5 godzin 48 minut.

 

zegarek

 

2. W czasie trwania zawodów ujawnimy też, który z zawodników światowej czołówki będzie gościem specjalnym tegorocznej konferencji Triathlon 3razTAK. Konferencja odbędzie się 24 listopada w Warszawie, a szczegóły poznacie już w poniedziałek. Dziś wieczorem powiemy Wam, kto po Mistrzostwach Świata na Hawajach spakuje walizki i przyleci do Polski!

 

Bądźcie z nami od godziny 18.00. 

 

A jeszcze dziś na stronie Akademii Triathlonu będziecie mogli obejrzeć zdjęcia czołowych zawodników świata, którzy tuż przed zamknieciem strefy zmian wstawiają swoje rowery. Przygotowaliśmy też dla Was zdjęcia trasy pływackiej, rowerowej i biegowej. Szczegóły wkrótce.

 

 

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane