Oglądaj triathlon i komentuj na AT!

O 12.30 podczas Igrzysk Olimpijskich wystartuje w triathlonie Marek Jaskółka. W związku z tym proponujemy Wam wspólne oglądanie i uczestniczenie w komentowaniu zawodów. O godzinie 12.00 uruchomimy na stronie Akademii Triathlonu specjalny czat, na którym będziecie mogli komentować zawody, dzielić się swoimi spostrzeżeniami i kbicować polskiemu zawodnikowi. W Hyde Parku, gdzie rozgrywany jest triathlon na dystansie olimpijskim (1,5/40/10), są również polscy kibice, z którymi jesteśmy umówieni na systematyczną korespondencję z trasy – będą uczestniczyć w naszej zabawie. Dostaniemy również zdjęcia prosto z trasy zawodów.

 

Marek Jaskółka startuje w Igrzyskach Olimpijskich po raz drugi. Cztery lata temu nie ukończył zawodów. Dziś zapowiada rewanż za Pekin, choć bardzo asekuracyjnie podchodzi do przewidywania, które miejsce zajmie.  W Londynie jest dziś pochmurno i miejmy nadzieję, że nie spadnie deszcz, który spowoduje, że nawierzchnia w okolicy Pałacu Buckingham będzie bardzo śliska. Konkurencja jest bardzo mocna i, o czym pisaliśmy już wczoraj, wszystko powinno rozstrzygnąć się na biegu. Jak swoje szanse ocenia Marek Jaskółka? Pytali go o to w Londynie Tomasz Pomierny i Robert Drząszcz.

 

http://youtu.be/Top2XIAQ-Es

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,386ObserwującyObserwuj
434SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze