Ostatnia szansa na Susz Triathlon. Kończą się zapisy!

To już ostatni dzwonek, aby zapisać się na zawody Susz Triathlon 2014! Do tej pory we wszystkich startach zawodów, jakie Organizator zaplanował na pierwszy weekend lipca, swój udział potwierdziło 842 osób, z czego 323 zawodników rywalizować będzie na dystansie ½ Ironmana. Organizatorzy biorąc pod uwagę prośby zawodników, ale przede wszystkim ich bezpieczeństwo i jakość warunków startowych postanowili zwiększyć limit startujących do 400 osób. Pula nagród finansowych na dystansie długim wynosi 25.000,00 zł. Zawodnicy otrzymają również cenne nagrody rzeczowe. Niedzielny maraton startów rozpoczną młodzi adepci aquathlonu. Kolejne starty w tej dyscyplinie zakładają udział starszych zawodników na dłuższych dystansach. Prawdziwą rozgrzewką dla publiczności będzie start Open na dystansie sprinterskim. Jest to idealny dystans dla zawodników, którzy rozpoczynają dopiero swoją przygodę z triathlonem, ale również doskonała możliwość rywalizacji w grupach wiekowych dla wszystkich doświadczonych zawodników ceniących sobie dobrze zorganizowane zawody. Również i w tym starcie przewidziane są pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników w swoich kategoriach wiekowych.

 

Wisienką na torcie będą wyścigi zorganizowane w ramach Mistrzostw Polski na dystansie sprinterskim. Wzorem roku ubiegłego obowiązują limity czasowe, które zawężają grupę startujących do krajowej elity. Każdy zawodnik biorący udział w suskim triathlonie może liczyć na pamiątkową koszulkę z zawodów, bogate menu posiłków regeneracyjnych, okolicznościowy medal na mecie zawodów, a przede wszystkim na gorący i żywiołowy doping publiczności, znającej ten sport od podszewki. Organizatorzy  zawodów chcą jeszcze bardziej zaktywizować mieszkańców i gości, organizując na trasie biegowej 10 stref kibica, w których prowadzony ma być zorganizowany doping. Dla zwycięskiej ekipy przewidziana jest nagroda finansowa, a o tym, komu ona przypadnie, zadecydują zawodnicy.

 

 susz3

 

Przede wszystkim z myślą o mieszkańcach i naszych gościach zbudowano bogaty program artystyczny. Gwiazdami na scenie podczas Susz Triathlon będą Kamil Bednarek i Raggafaya. Partnerem społecznym Susz Triathlon jest Fundacja Synapsis, która rusza z nową odsłoną akcji Biegiem na pomoc. Jej celem jest promocja wczesnej diagnostyki autyzmu oraz zbiórka pieniędzy na diagnozę i terapię najmłodszych dzieci z autyzmem. Wyrazem solidarności z osobami dotkniętymi tą niepełnosprawnością będzie także zbiórka i dedykowanie im 1 miliarda uderzeń serc przez członków klubu ,,Biegiem na pomoc” na portalu Pulsstory.com.

 

Wykorzystaj ostatnią szansę i zapisz sie na Susz Triathlon 4-6 lipca 2014 roku.

 

 

 susz2

 

 

 

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,501ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane