Otwarty trening biegowy w Krakowie

W związku z wciąż napływającymi zgłoszeniami do grupy treningowej Akademii Triathlonu w Krakowie, informujemy, że ponownie ruszamy z treningami.

 

Niezależnie od tego zapraszamy wszystkich na otwarty trening biegowy, który odbędzie się 8 stycznia 2012 roku o godzinie 10.00. Trening poprowadzi Mateusz Miłek – trener Akademii Triathlonu. Spotykamy się na Błoniach, na wysokości hotelu Cracovia.

 

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych, którzy chcą miło spędzić niedzielne przedpołudnie, pobiegać i poznać innych triathlonistów z Krakowa. Trening nie zobowiązuje do uczestnictwa w zajęciach grupy Akademii. Podczas spotkania będzie możliwość rozmowy z trenerem Mateuszem Miłkiem, który chętnie odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania.

 

trening krakow

 

Szczegółowy harmonogram i data rozpoczęcia treningów krakowskiej grupy Akademii Triathlonu zostaną podane w pierwszych dniach nowego roku.

 

ZAPRASZAMY!

 

Podyskutuj o tym na FORUM

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,501ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane