Sezon za niespełna 2 miesiące! Plany do sprintu i olimpijki #2

0

Do imprezy inaugurującej triathlonowy rok 2016 zostało niespełna 2 miesiące. Tradycyjnie oficjalne otwarcie sezonu odbędzie się w połowie maja w Olsztynie podczas Elemental Tri Series. Na zawodników czekają dystanse olimpiski bez draftingu (1,5-40-10) i sprinterski z draftingiem (0,75-20-5), na które wciąż można się zapisać na stronie www.triathlonseries.pl . Organizatorzy cyklu, wychodzą również naprzeciw wszystkim tym, którzy jeszcze nie czują się na siłach, aby ukończyć chociażby sprint, dołączają dodatkowy dystans supersprinterski, w którym do pokonania będzie 0,2 km pływania, 10 km jazdy na rowerze i 2,5 km biegu. Zapisy na supersprint zostaną uruchomione już 4 kwietnia.

 

maratomaniaolsztyn 2015_00019

 

Dzisiaj prezentujemy kolejne 4 tygodnie planu treningowego przygotowanego przez specjalistów z Labosport Polska, który doprowadzi Cię do triathlonowego debiutu. Program treningowy przeznaczony jest dla zawodników początkujących przygotowujących się do dystansu sprinterskiego, natomiast plan dla zawodników ścigających się na dystansie olimpijskim znajdziecie na oficjalnej stronie cyklu www.triathlonseries.pl . Pamiętaj, do pierwszego startu w sezonie zostało już tylko 8 tygodni. POWODZENIA!

 

POBIERZ PLAN TRENINGOWY DO DYSTANSU SPRINTERSKIEGO W WERSJI PDF (tydzień 5-8)

 

Plan treningowy do dystansu sprinterskiego cz. 2/3

ets2016 plan_treningowy_sprint_mikro_5-8

 

Pierwszą część planu do sprintu i olimpijki możecie zobaczyć TUTAJ. Trzecią część planu udostępnimy zarówno na portalu Akademia Triathlonu jak i na stronie cyklu już 14 kwietnia. O efektach treningu poinformujcie nas koniecznie w komentarzach na FB już 15 maja 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here