Pakiet startowy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife zlicytowany za rekordową kwotę

Trzydzieści tysięcy złotych – za taką kwotę zlicytowany został pakiet startowy nr 15 na przyszłoroczne zawody Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife. Zebrane środki przekazane zostaną na rzecz Fundacji Ronalda McDonalda, która świętuje w Polsce swoje 15-lecie.

 

– Gdy dowiedziałem się, że na Gali Fundacji będzie do wylicytowania pakiet na triathlon w Gdyni, od razu wiedziałem, że to będzie moja licytacja. Biorę udział w tych zawodach od samego początku, to będzie mój czwarty start – mówi pan Krzysztof Borucki, który wylicytował pakiet. – Tym bardziej cieszę się, że mogliśmy w ten sposób wesprzeć działania Fundacji, która robi niesamowite rzeczy dla chorych dzieci i ich rodziców. Triathlon daje mi ogromną satysfakcję i wiarę w to, że wszystko jest możliwe – dodaje.

 

licytacja 1.png

 

Od 15 lat Fundacja Ronalda McDonalda wspiera w Polsce rodziny w chwilach, gdy ta pomoc jest najbardziej potrzebna – w czasie choroby dziecka i pobytu w szpitalu. W październiku obchodzi swój uroczysty jubileusz, podsumowując to, co udało się osiągnąć, jednocześnie planując kolejne projekty. Wszystko po to, by dalej wspólnie realizować ideę „Aby rodzina mogła być razem”.

 

Agencja Sport Evolution, organizator m.in. Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife oraz Enea IRONMAN 5150 Warsaw, od lat wspiera różnorodne działania charytatywne.

 

– Jest nam niezwykle miło, że przekazany przez nas pakiet startowy osiągnął tak wysoką kwotę na licytacji. To dla nas forma docenienia naszych działań, a równocześnie cieszymy się, że w takiej formie mogliśmy wesprzeć działania Fundacji Ronalda McDonalda – mówi Natalia Jędrzejczyk, PR Manager w agencji Sport Evolution. – Pana Krzysztofa serdecznie zapraszamy w sierpniu do Gdyni – dodaje.

 

licytacja 2.png

 

Zapisy na Enea IRONMAN 5150 Warsaw i Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife

 

Już niebawem rozpocznie się regularna rejestracja na przyszłoroczne zawody pod szyldem IRONMAN®. Zapisy na Enea IRONMAN 5150 Warsaw rozpoczną się 7 listopada. Rejestracja na Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife wystartuje 4 grudnia.

Szczegóły na www.5150warsaw.com oraz www.ironmangdynia.pl

Enea IRONMAN® 70.3® Gdynia powered by Herbalife to największe zawody triathlonowe w Europie Środkowo – Wschodniej. W zawodach startuje co roku około 4 tysięcy sportowców z kilkudziesięciu krajów świata. Więcej informacji na www.ironmangdynia.pl  oraz www.facebook.com/polandtriathlon

 

licytacja 3.png

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,470ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane