Pierwszy Duathlon zawita do Ziemi Kłodzkiej w czerwcu 2017

Sportowa impreza dla aktywnych biegaczy i miłośników rowerów górskich, świetny trening przez letnimi zmaganiami w Triathlonach.

Cross Duathlon Hotel Polanica Resort & Spa (10.06.2017) to pierwsza tego typu impreza sportowa organizowana w Polanicy-Zdroju znanej z pięknych tras zarówno rowerowych, jak i biegowych. Tym razem zapraszamy miłośników uprawiających sport na imprezę łączącą bieganie z rywalizacją na rowerze górskim, wykorzystując alejki Parku Zdrojowego oraz znane, często uczęszczane przez rowerzystów trasy położone w pobliskich górach powyżej uzdrowiska. Impreza odbędzie się po raz pierwszy, natomiast organizator – HOTEL POLANICA RESORT & SPA ma zamiar, aby wydarzenie było cykliczną imprezą, odbywającą się corocznie w Polanicy-Zdroju. Zapraszamy wszystkich miłośników amatorskiego współzawodnictwa na www.duathlonpolanica.pl gdzie dostępne są wszystkie informacje i możliwość zapisania się na zawody. Bieżące aktualności znajdziesz na facebooku: www.facebook.com/CrossDuathlonHotelPolanica

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,317ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze