Pierwszy etap cyklu Garmin Iron Triathlon 2014 w Piasecznie!

Znamy już kolejną miejscowość, do której zawita największy w Polsce cykl imprez triathlonowych Garmin Iron Triathlon. W sezonie 2014 rozpoczęcie cyklu odbędzie się w dniach 24-25 maja w Piasecznie, a zawodnicy będą mieli do pokonania popularny dystans 1/4 Ironman. W Piasecznie rozegrane zostaną również zawody dla dzieci i młodzieży w aquathlonie. Start do części pływackiej odbędzie się w sztucznym zalewie, który znajduje się na terenie rekreacyjnym „Górki Szymona”. Zawodnicy będą mieli do pokonania w wodzie 0,95 km. Następnie na 2 pętlach po 22,5 km rozegrany zostanie wyścig kolarski w formule bez draftingu, a bieg odbędzie się na dystansie 10,55 km.  

 

„Obserwujemy znaczny wzrost zainteresowania sportem przez naszych mieszkańców i dlatego postanowiliśmy urozmaicić ofertę sportową poprzez organizację triathlonu w Piasecznie” – powiedziała v-ce Burmistrz Piaseczna Pani Honorata Kalicińska.

Zapraszamy na oficjalną stronę internetową cyklu www.irontriathlon.pl oraz na facebookowy profil imprezy www.facebook.com/irontriathlon.

Zapisy do cyklu ruszają 2 stycznia 2014 roku

Powiązane Artykuły

13 KOMENTARZE

  1. Piaseczyńska piatka pewnie bedzie w okolicy dnia dziecka tak jak to bylo w tym roku. chyba ze pomylily mi sie daty:)

  2. No i już wiem gdzie rozpocznę sezon. I to z Juniorkami :-). Świetna lokalizacja i fantastyczny pomysł z zawodami dla dzieciaków!

  3. Jestem zadowolona!!! Łukasz jestem lepsza bo mam na Górki Szymona 3 km… od domu:)(jeszcze).MAm nadzieje ze do dnia zawodow nie zmienie miejsca zamieszkania:D. Powiem tylko: ELEGANCKO:))

  4. Ale się cieszę. W Pisecznie chodziłem do Liceum i grałem tam w kosza w klubie. A na górach Szymona to działy się rożne rzeczy, jak to w liceum . Będzie super event 😉 w koncunjak mówią ” osoba miła i grzeczny pochodzi z …Piaseczna „

  5. 🙂 Marek, przeceniasz moje możliwości 🙂 to dla mnie taka sama niespodzianka jak dla Ciebie 🙂 Ale bardzo się cieszę, bo od Piaseczna mieszkam 3km 🙂

  6. Super wiadomość – przeczuwam w tym siłę sprawczą red. Grassa….Mijam Górki Szymona na każdym treningu biegowym.
    Dwa lata temu, kiedy chciałem popływać w rzeczonym zalewie byłem mocno szykanowany przez miejscowych wędkarzy. Ale spokojnie – nie dałem sobie zrobić krzywdy.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,291ObserwującyObserwuj
431SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze