Piotr Kraśko wystartuje w triathlonie!

Doskonały dziennikarz znany z Wiadomość TVP1 zdecydował się wystartować w zawodach Herbalife Triathlon Susz! Piotr Kraśko zapisał się na dystans sprinterski i zamierza w lipcu przepłynąć 750 metrów, przejechać rowerem 20km i przebiec 5km. Kilka dni temu organizatorzy zawodów w Suszu ze zdziwiniem zauważyli, że na liście startowej jest nazwisko znanego dziennikarza. Początkowo sądzili, że to zbieżność nazwisk, ale okazało się, że jeden z gospodarzy wieczornego wydania Wiadomości dołączył do grona zawodników, którzy wystartują 8 lipca o godzinie 11.00 w tzw. sprincie. Tym samym w zawodach triathlonowych weźmie udział niespotykana dotąd liczba znanych postaci z życia publicznego: aktorzy, dziennikarze, prezenterzy TV. To, co udało się zapoczątkować w ubiegłym roku, z powodzeniem powtórzy się również w tym.

 

 

 

Oto lista nazwisk znanych osób, które zadeklarowały swój udział w zawodach:

 

Piotr Adamczyk

Magdalena Boczarska

Marcin Dorociński

Maciej Dowbor

Łukasz Grass

Piotr Kraśko

Paulina Sykut

Tomasz Karolak

Bartłomiej Topa

 

Znani ze szklanego ekranu zmierzą się ramię w ramię z profesjonalnymi zawodnikami. Dzieje się tak w Mistrzostwach Świata na Hawajach, w Roth, czy w Las Vegas, nie inaczej będzie w Suszu. Zapowiada się przepiękne widowisko sportowe, medialne wydarzenie, coś, czego polskiemu triathlonowi od dawna brakowało. Mamy nadzieję, że nasza dyscyplina stanie się niedługo równie atrakcyjna dla amatorów i osób publicznych, jak imprezy biegowe.

Dzisiejszą rozmowę w programie „Kawa czy herbata?” można obejrzeć klikając TUTAJ

Dołącz do dyskusji na FORUM Herbalife Triathlon Susz 2012

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,300ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze