Piotr Ławicki: „Pewnego razu po sylwestrze obudziłem się w damskich spodniach”

Na czym polega odpowiedzialność zdaniem Piotra Ławickiego? Zawodnik odpowiedział na nasze sylwestrowo-treningowe pytania. 

ZOBACZ TEŻ: Alternatywy dla zimowego treningu

Z okazji zbliżającego się nowego roku Akademia Triathlonu przygotowała serię kilku szybkich pytań dotyczących sylwestra. Jak świętują polscy zawodnicy? Czy trzymają się noworocznych postanowień?

Nikodem Klata: Czy stawiasz sobie każdego roku nowe postanowienia? Udaje Ci się je realizować czy może rozpływają się z czasem? Niekoniecznie musi chodzić o postanowienia sportowe. 

Piotr Ławicki: Nie mam postanowień, staram się prostu sportowo rozwijać z roku na rok. Być lepszym zawodnikiem, szukać miejsc na progres.

NK: Zdarzyło Ci się kiedyś realizować noworoczny trening z kacem? Czy w sylwestra pozwalasz sobie na alkohol? Jak wygląda impreza sylwestrowa triathlonisty?

 „Niektórzy mówią, że nie można ostro balować w sylwestra jak się jest sportowcem, ale to nieprawda. Można tylko trzeba wstać rano i iść na trening. Na tym polega odpowiedzialność.” Pozdrawiam wszystkich fanów serialu Chłopaki z Baraków. 😉

NK: Mówią: jaki sylwestrowe, taki nowy rok. Czy to powiedzenie się kiedyś u Ciebie sprawdziło?

PŁ: Nie, to powiedzenie raczej nigdy się nie sprawdziło.

Źródło: Facebook

NK: Jest jakaś sylwestrowa/noworoczna historia, która szczególnie zapadła Ci w pamięć?

PŁ: Mógłbym przytoczyć wiele zabawnych historii z sylwestrowej zabawy, ale niestety większość nie nadaje się do publikacji na łamach portalu 😂 napisze tylko, że pewnego razu, obudziłem się w damskich spodniach po sylwestrze.

NK: Masz sylwestrowe/ noworoczne tradycje, które realizujesz każdego roku?

PŁ: Zdecydowanie jedną z moich ulubionych tradycji, jest oglądanie noworocznego konkursu w ramach turnieju czterech skoczni w skokach narciarskich w niemieckim Garmich-Partenkirchen u mojego przyjaciela Karola Marchewki. 

Jak czuje się dobrze sportowo, to w sylwestra lubię pojechać na Sylwestrowy bieg uliczny do Trzebnicy na 10 km, ale nie zawsze o tej porze roku, forma zachęca do szybkiego biegania.

ZOBACZ TEŻ: Co jeść na rowerze zimą?

Nikodem Klata
Nikodem Klata
Redaktor. Dziennikarz z wykształcenia. W triathlonie szuka inspirujących historii, a każda z nich może taką być. Musi tylko zostać odkryta, zrozumiana i dobrze opowiedziana.

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

  1. Niesamowity, niesamowicie wartościowy materiał, niegdyś można było dostrzec pewnego rodzaju ograniczenia intelektualne w wywiadach polskich piłkarzy, natomiast triathlonisci to byli jednak ludzie na poziomowe, często po studiach lub studenci a dziś to chyba piłkarze mogą się śmiać z poziomu jaki reprezentują triathlonisci i to w sumie nie tylko umysłowy, ale sportowy, ważne żeby instagram się kręcił. Dajcie znać co u podobnego asiora Karasia?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,473ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane