Plejada gwiazd na Herbalife Triathlon Susz 2012

Na początku lipca najgorętszym miejscem w Polsce będzie Susz – niewielka miejscowość na Warmii i Mazurach z największą imprezą triathlonową w tej części Europy. W Herbalife Triathlon Susz 2012 wystartuje cała plejada gwiazd – aktorzy, dziennikarze i politycy. Wszyscy zaprezentowali się podczas konferencji prasowej, która odbyła się w miniony wtorek w Warszawie.

 

Ambasadorami tegorocznej Imprezy są aktorzy Marcin Dorociński i Magdalena Boczarska oraz prezenterzy Polsatu – Maciej Dowbor i Paulina Sykut. Cała czwórka planuje wystartować na dystansie długim (1,9 km pływania – 90 km rowerem i 21,1 km biegiem). Podobnie jak aktorzy Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, a także dziennikarz Łukasz Grass, ubiegłoroczni Ambasadorzy Herbalife Triathlon Susz.

 

Na tym jednak nie koniec. Do zawodów zgłosili się także politycy – Iwona Guzowska (PO) oraz Wojciech Olejniczak i Marek Siwiec (SLD). Swoją obecność na Imprezie awizowali również dziennikarze TVP – Piotr Kraśko, aktor Waldemar Błaszczyk, muzyk Sydney Polak oraz stylista gwiazd Maciej Wróblewski.

 

Herbalife Triathlon Susz odbędzie się w dniach 6-8 lipca. W sobotę, 7 lipca odbędą się Otwarte  Mistrzostwa Polski na dystansie długim (1,9 pływanie – 90 km rower – 21,1 km bieg), a w niedzielę zawodnicy będą rywalizować na dystansie sprinterskim.

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

  1. Czy nie przekroczono limitu startujących zawodników? czy organizator jest wstanie zapewnić sprawne przeprowadzenie zawodów przy takiej liczbie uczestników (545)na dystansie długim?Regulamin wyraźnie mówi o limicie 500 osób.Zastanawiające :)Co z pomiarem czasu?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,468ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane