Pojedynek Brembora, Szali, Bodnara i Lufta na GIT Skierniewice

W niedzielę [3 lipca] odbędzie się czwarta impreza cyklu Garmin Iron Triathlon – GIT Skierniewice organizowana przez LABOSPORT Polska. Triathloniści ścigać się będą na trzech dystansach. Wśród nich na trasie zobaczymy m.in. Szalę, Brembora, Bodnara i Lufta, którzy zawalczą o zwycięstwo na 1/4 IM.

Trzy dystanse, płaska trasa i PRO zawodnicy – czyli wszystko, czego trzeba do zaciętej i ciekawej rywalizacji. Oznacza to, że do Skierniewic po raz drugi w historii zawita GIT (Garmin Iron Triathlon). Głównym punktem imprezy są starty indywidualne, jednak triathloniści będą mieli szansę wziąć udział także w sztafetach na każdym z dystansów.

Będzie płasko i szybko


Pierwsi na linii startu o godzinie 8:30 nad Zalewem Zadębie staną zawodnicy dystansu 1/2 IM (1,9 km – 90 km – 21,1 km). 45 minut później na trasę ruszą uczestnicy 1/8 IM (0,475 km – 22,5 km – 5,275 km). O godzinie 11:00 do wody wskoczą mierzący się z 1/4 IM (0,95 km – 45 km – 10,55 km). Szczegółowy harmonogram zawodów znajdziecie tutaj.

Uczestnicy zawodów GIT Skierniewice muszą posiadać licencję PZTri (jednorazową lub roczną). Start odbędzie się w formule „rolling start”. Dodatkowo wszystkich na trasie obowiązuje zakaz wyrzucania śmieci – wyznaczone będą do tego specjalne strefy zrzutu.

ZOBACZ: IM Frankfurt – zawodnik zdyskwalifikowany za zaśmiecanie! 

Szala, Bodnar, Brembor, czy Luft? Kto zwycięży?

Najciekawiej na GIT Skierniewice zapowiada się pojedynek na dystansie ¼ IM. Na liście startowej na tym dystansie znajdziemy takich zawodników, jak Tomasz Szala, Tomasz Brembor, Maciej Bodnar oraz Mikołaj Luft. Wśród faworytek u kobiet zaś jedną z pretendentek do zwycięstwa jest Natalia Rypel.

Pełne listy startowe na wszystkich dystansach znajdziecie poniżej:


Na GIT Skierniewice startują również najmłodsi

W programie imprezy zaplanowano również starty dla dzieci, które dodadzą emocji niedzielnej sportowej imprezie. Równolegle podczas rywalizacji triathlonistów, ich pociechy sprawdzić się będą mogły w konkurencjach biegowych na dystansach 200 m, 500 m oraz 1000 m.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
1,757ObserwującyObserwuj
343SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze