„Pokonaj Triathlon” – zapisz się na kurs dla początkujących triathlonistów!

Każdy kto postawi sobie za cel start w pierwszych zawodach triathlonowych, jest już o jeden krok bliżej wymarzonej linii mety. Po podjęciu tej decyzji jeszcze nie raz będzie się zastanawiał nad tym, czy w ogóle uda się pokonać triathlon.

Systematyczny trening i zapisanie się na zawody z pewnością doprowadzą do osiągnięcia zamierzonego celu i wzięcia udziału w zawodach, jednak największym wyzwaniem będzie z pewnością ich ukończenie. Oprócz trudów fizycznych i wysiłku, który trzeba włożyć w przygotowania, równie ważna jest logistyka i wszystkie kwestie techniczne, z którymi przychodzi się zmierzyć wszystkim, którzy stanęli na drodze do pokonania swojego pierwszego triathlonu. Wielu początkujących triathlonistów głównie w sieci poszukuje odpowiedzi na nurtujące ich pytania, wymieniają się także swoim spostrzeżeniami na licznych forach i grupach. Z pośród całej lawiny informacji wszyscy debiutanci starają się wyciągnąć te istotne i odpowiednie dla siebie. Nie jest to jednak proste, dlatego podsuwamy gotowe rozwiązanie…

Dla tych, którzy poszukują rzetelnych informacji, które pozwolą pokonać pierwszy triathlon mamy doskonałą propozycję w postaci szkolenia on-line pn. Pokonaj Triathlon. Jest to propozycja głównie dla początkujących triathlonistów, ale jestem przekonany, że każdy, nawet bardziej doświadczony zawodnik, będzie mógł się czegoś ciekawego dowiedzieć. Podczas kursu dowiecie się między innymi, jakie są rodzaje startów w triathlonie, jaka jest różnica pomiędzy zawodami z draftingiem i bez draftingu, czy jak powinna wyglądać checklista triathlonisty. Dodatkowo uzyskacie niezbędne informacje na temat strefy zmian, karach i o tym jak zachować się podczas pokonywania poszczególnych etapów wyścigu. To tylko niektóre elementy kursu, a będzie ich znacznie więcej. Po ukończeniu kursu poczujecie się komfortowo i będziecie wiedzieli, że jesteście przygotowani do swoich pierwszych zawodów nie tylko fizycznie, ale również logistycznie. Brak stresu związanego z niewiedzą, pomoże Wam zachować spokój i skupić się tylko i wyłącznie na osiągnięciu sportowego celu.” – Filip Szołowski, prowadzący kurs z firmy Labosport Polska.

Kurs on-line „Pokonaj Triathlon”, czyli szkolenie dla początkujących i debiutujących triathlonistów, odbędzie się 15 maja 2018 roku (wtorek) o godzinie 18:00. Opłata za kurs wynosi 20 zł. Cała pozyskana w ten sposób kwota zostanie przekazana na Nidzicki Fundusz Lokalny na pomoc dzieciom.

 

Rejestracja na kurs właśnie ruszyła, a zapisać możecie się przez stronę www.startlist.pl. Kurs zostanie przeprowadzony na publicznym profilu na FB, chodź liczymy, że pomimo tego każdy kto będzie chciał skorzystać z wiedzy wesprze dobrowolnie dzieciaki. Osoby, które zapiszą się na kurs oraz dokonają wpłaty otrzymają maila ze szczegółami. Zapisy przyjmujemy do dnia rozpoczęcia (15 maja) kursu do godz. 18.00.

Aby zapisać się na kurs wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.startlist.pl.

Formularz znajdziecie pod linkiem: https://startlist.pl/events/apply_multiple/106/PLN?reserve=0

 

 

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,510ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane