Polka po raz siódmy na Hawajach!

Lidia Fluhme, Polka na co dzień mieszkająca w Nowym Jorku, startuje na Hawajach już 7 raz! Lista zawodów, w których brała udział jest naprawdę imponująca. Ironman’a kończyła już 19 razy. Zwyciężała w swojej kategorii wiekowej w zawodach Ironman: China, Mexico, Korea, Western Australia, Malaysia. Trenuje od 12 roku życia. Jak pisze na swojej stronie internetowej, jej celem jest bycie najlepszą triathlonistką jaką tylko może być.  W rozmowie z Akademią Triathlonu Lidia podkreśla, że w tym roku nie trenowała tak dużo, jak w ubiegłym i nie chce spekulować na temat tegorocznego wyniku. Dodaje, że wiele zależy od dyspozycji dnia i pogody.

{enclose LIDIA.mp3}

„Każdy zawodnik ma swoją własną historię z zawodów, każda jest jego osobistą podróżą” – pisze Lidia na swojej stronie. Dla niej każde zawody są wyjątkowe i zostawiają ślad w sercu.

{gallery}lidia_fluhme{/gallery}

Trzymamy kciuki za Hawaii-Kona 2011

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze