Powraca projekt Europe Triathlon „Rising Stars”

Sposób na promocję młodych triathlonowych talentów? Europe Triathlon ponownie uruchomiło kampanię „Rising Stars”. Na czym polega? Czy faktycznie ma sens?

ZOBACZ TEŻ: Beaugrand, Taylor-Brown i Luis na starcie PE w Quateirze. Polacy przed dużym wyzwaniem

Możemy wreszcie ogłosić, że przywracamy nasz program Rising Stars! – napisało na swojej stronie Europe Triathlon.

„Rzucenie światła na wschodzące talenty”

Rising Stars to program, który ma na celu: „rzucenie światła na wschodzące talenty w naszym sporcie”. W ubiegłym sezonie projekt został przerwany. Nie dotarł on do swojego finału, jednak edycja 2024 ma być spójna i „zakończona z przytupem”. 

Rising Stare ma odsłaniać dla widza „podróż przyszłych mistrzów” poprzez publikowanie specjalnych transmisji na żywo, zakulisowych filmików, interesujące grafiki, wywiadów „i nie tylko”. 

Źródło: Europe Triathlon

Chociaż niewiele wiadomo o tym, na czym polegać będzie tegoroczna edycja, na oficjalnym koncie Europe Triathlon pojawiać zaczęły się pierwsze filmiki z młodymi zawodnikami, którzy opowiadają o starcie w Quarteira. 

W ubiegłym roku w jednym z filmików wystąpiła reprezentantka Polski, Maja Wąsik. W tegorocznej edycji organizatorzy zapewniają o dostępie do „ekskluzywnych materiałów zza kulis”. Prezentowane filmiki nie wydają się być jednak niczym przełomowym. Są raczej kilkoma słowami nagranymi przednią kamerką przez samych zawodników. 

Czym będzie więc finał „z przytupem” Czy projekt Risings Stras w 2024 okaże się bardziej udany niż ubiegłym roku? 

Nikodem Klata
Nikodem Klata
Redaktor. Dziennikarz z wykształcenia. W triathlonie szuka inspirujących historii, a każda z nich może taką być. Musi tylko zostać odkryta, zrozumiana i dobrze opowiedziana.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,515ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane