Poznajcie naszych nowych współpracowników!

Okazuje się, że nie tylko kościelne młyny mielą powoli. Ta zasada niestety dobrze ilustruje również proces wyboru nowego składu redakcji naszego portalu. Oj dużo wody upłynęło w Wiśle od czasu, gdy ogłosiliśmy, że poszukujemy współpracowników redakcji. Nasza skrzynka mailowa solidnie zapełniła się nadesłanymi zgłoszeniami!

Otrzymaliśmy kilkadziesiąt aplikacji od czytelników AT, którzy chcieli wspólnie z nami rozwijać portal zasilając go swoimi tekstami, zdjęciami, filmami – słowem wszystkim, co dotyczy naszej ulubionej dyscypliny. W zgłoszeniach prezentowali swoje doświadczenie sportowe oraz dziennikarskie umiejętności. Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach dokonanie wyboru osób, które zaprosiliśmy do współpracy było bardzo trudnym i jak pokazuje dzisiejsza kartka w kalendarzu – czasochłonnym zadaniem. Oczywiście bijemy się w pierś i prosimy o wybaczenie, bo w tym czasie zapewne zdążylibyśmy zorganizować ogólnokrajowe referendum, w który zdecydowalibyście, którzy z kandydatów zasilą redakcję. Na przyszłość postaramy się nasze akademickie młyny wprowadzić na zdecydowanie wyższe obroty!

 

Tymczasem dzisiaj w naszej redakcji prawdziwe święto, ponieważ mamy przyjemność przedstawić Wam naszych nowych współpracowników! Aktualnie to 9 osobowa ekipa, która w niedalekiej przyszłości może powiększyć się jeszcze o kilka osób. Wśród wybrańców znajdują się 3 panie i 6 panów.

Oto nasi nowi współpracownicy w kolejności alfabetycznej:

1.    Tomasz Cudejko
Fizjoterapeuta Columna Medica, Partnera Medycznego PKOL. Ukończył Sport Injury Management na Sheffield Hallam University oraz Fizjoterapię na AWF w Katowicach. Chce zakwalifikować się na MŚ Ironman 70.3 w 2015.

2.    Mariola Dworaczyk
Z zawodu plastyk i filozof, obecnie studentka ostatniego roku filologii polskiej oraz historii sztuki, z zamiłowania fotoreporter zawodów sportowych.

3.    Ania Grzesiak
Jej przygoda ze sportem zaczęła się w klubie pływackim UKS 9 Kalisz w wieku 8 lat. Triathlon trenuję od 10 lat. Największym  sukcesem Ani jest zdobycie  złotego medalu w hiszpańskiej  Walencji  w 2010 roku  w Akademickich Mistrzostwach Świata w Triathlonie w drużynie na dystansie olimpijskim oraz piątego miejsca indywidualnie. Jest także brązową  medalistką   Mistrzostw Europy w Duathlonie  w kategorii U23, które odbyły się  w greckim Serres w 2008 r. W rywalizacji  krajowej zdobyła  21 medali w tym 8 złotych na  Mistrzostwach Polski w triathlonie, duathlonie i aquathlonie.

 

4.    Bartosz Koczorowski
34 letni mąż i ojciec. Pracownik korporacji ciągle w drodze. Biegacz amator, maratończyk z aspiracjami triathlonowymi. Sport definiuje go na nowo.

5.    Jakub Kulesza
Triathlon jest jedną z większych przygód w jego życiu, tym istotniejszą, że spotyka go każdego poranka. Jest to przygoda, która zamieniła się  pasję…,a wszystko, co pasjonujące, intryguje i pochłania. Dlatego jego zainteresowanie wszelką tematyką wokół tej dyscypliny jest oczywiste.

 

6.    Zbyszek Łasica
Absolwent AWF Warszawa, pilot wycieczek, instruktor żeglarstwa, pływania i motorowodny, ratownik WOPR, skoczek spadochronowy oraz początkujący triathlonista. Triathlon uprawia codziennie, żeglarstwo sezonowo, spadochroniarstwo w weekendy. Praktykujący weganin, amator gotowania. W wolnych chwilach przedsiębiorca. Triathlonem zainteresował się 2 lata temu i pochłonął go bez reszty. Zacząłwstawać o 6 rano, zmienił dietę i schudł 20 kg. I trenuje dalej!

7.    Michał Okuniewski
25 latek z Gdańska. Absolwent administracji na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie pracuje w firmie ubezpieczeniowej i zaocznie studiuje prawo. Grywa w hokeja, a od 3 lat uprawia triathlon. Przygodę z tri zaczął na dystansie sprinterskim. Po 3 sezonach ma na koncie dwa starty w ½ IM kilka ¼ IM oraz wiele imprez biegowych.

8.    Michał Olesiejuk
Lekarz Dentysta i Triathlonista amator. Pracuję i mieszka w Sandomierzu. Biega od wielu lat, do Triathlonu przygotowuje się od 2011 r. Za swój największy sukces uważa pogodzenie życia zawodowego, rodzinnego z treningiem. Najlepszy wynik: Sieraków 2013 1/2 IM: 05:12:35

9.    Elżbieta Rossołowska
Dyplomowany psycholog (wieloletni pobyt i ukończone studia w Niemczech). Specjalizacja w terapii systemowej i hipnoterapii. Zafascynowana skutecznością treningu mentalnego w życiu zawodowym i sporcie, ponieważ „zwycięstwo rozgrywa się w głowie”.  Popularyzuje zastosowanie technik psychologicznych w sporcie. Sportem zajmuje się rekreacyjnie od wielu lat.  Uprawia jogę, pilates, HIIT, bieganie.  Uczestniczy w wielu biegach, m.in. półmaratonach i maratonach. Prowadzi aktywny tryb życia: narty, nurkowanie, kite surfing, żeglowanie. Posiada pięcioletni staż, jako pielęgniarka do szczególnie ciężkich schorzeń, które mają związek z „chorobą triathlonisty”. Opracowała skuteczne metody, jak wytrzymać z triatlonista pod jednym dachem. Na co dzień pracuje, jako kierownik badan klinicznych (Clinical Trial Manager) w międzynarodowej korporacji w Barcelonie/ Hiszpanii.

 

https://akademiatriathlonu.pl/wspolpracownicy-redakcji/redakcja/wspolpracownicy-redakcji

Wybierając poszczególnych kandydatów kierowaliśmy się chęcią stworzenia zespołu, który posiada wiedzę i doświadczenie w kilku obszarach związanych z triathlonem. Dlatego w składzie znajdują się zarówno aktywni triathloniści jak i osoby dopiero rozpoczynające przygodę z dyscypliną. Część ekipy posiada wiedzę z zakresu medycyny, psychologii i innych nauk, które również są ważne dla każdego triathlonisty i każdej triathlonistki. Wierzymy, że takie połączenie kompetencji i predyspozycji będzie skutkowało podniesieniem atrakcyjności naszego portalu i pozwoli przyciągnąć na jego łamy nowych członków społeczności.

Nasi współpracownicy będą przygotowywali materiały w postaci m.in. felietonów, wywiadów, relacji z imprez, recenzji. Nie zabraknie również filmów i fotorelacji. Możemy uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, że  redaktorzy już pracują nad pierwszymi materiałami i wkrótce będziecie mieli okazję zapoznać się z efektami ich pracy!

Prezentacja współpracowników jest również okazją do przedstawienia naszego nowego sekretarza redakcji, którym został Marcin Dulnik. Jako nałogowy biegacz na dzisiaj jest tylko 1/3 triathlonisty, ale uważnie śledzi rozwój triathlonu w Polsce i na świecie. Marcin zajmuje się koordynacją pracy redakcji, jest opiekunem dzisiaj prezentowanej grupy redaktorów. Śledzi uważnie Wasze blogi i od czasu do czasu będzie włączał się do dyskusji na tym forum.

Wszystkim nowym członkom redakcji życzymy powodzenia i oczywiście wielu źródeł inspiracji do tworzenia materiałów!

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

2 KOMENTARZE

  1. Gratulacje! Fajnie, że Akademia Triathlonu zasilała się w nowe grono nauczycielskie :-). Nie pozostaje nic innego jak poczekać na pierwsze wykłady 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane