Przerywnik dla zimowej monotonii – Torus Triathlon

Treningi w porze jesienno-zimowej nie dość, że są nastawione na duże objętości, to jeszcze najczęściej trzeba je wykonywać w niesprzyjających warunkach pogodowych i to w porannych lub wieczornych ciemnościach. Część osób ucieka pod dach, jednak ile można biegać na bieżni mechanicznej? A sezon startowy daleko…. Dlatego też TORUS TRIATHLON IN DA HAUSE to idealny przerywnik monotonii treningowej! Jest to również świetny moment na sprawdzenie swoich przygotowań.

 

28 lutego 2015 roku odbędzie się pierwsza edycja zawodów Torus Triathlon In Da House, których głównym organizatorem jest gdański deweloper Torus. Będzie to pierwsza tego typu impreza triathlonowa w Trójmieście odbywająca się pod dachem i kompleksowo łącząca trzy dyscypliny – pływanie, jazdę na rowerze oraz bieganie! – Alchemia to wielofunkcyjny obiekt, który stwarza możliwości rozwoju nie tylko na polu biznesowym, ale także sportowym.

 

„Zawodami Torus Triathlon In Da House chcemy zapoczątkować cykl wydarzeń sportowych zachęcających do aktywności fizycznej, a jednocześnie dać możliwość sprawdzenia się w tej trudnej konkurencji w „domowych” warunkach – mówi Monika Brzozowska z firmy Torus, organizatora zawodów. – W TTIDH wystąpi 72 zawodników, pośród których znajdą się zarówno amatorzy, jak i zawodowcy oraz gwiazdy. Zmaganiom patronuje wielokrotna Mistrzyni Świata w kick-boxingu i boksie, a ostatnio zapalona triathlonistka Iwona Guzowska, której firma Torus towarzyszy już od dłuższego czasu podczas jej indywidualnych startów. Impreza ma się przyczynić także do upowszechnienia triathlonu, jako wszechstronnej i dostępnej dla każdego formy ruchu, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, który poświęcany jest na budowę kondycji, wytrzymałości i formy. I edycja zawodów pozwoli na wyłonienie grupy zawodowych sportowców i amatorów, których Torus będzie wspierał podczas największych imprez triathlonowych w Polsce pod szyldem tworzącego się już Torus Triathlon Teamu.”


Lista startowa jest już pełna – możliwość startu ma jedynie 72 zawodników. Satrtujący w zawodach podzieleni zostaną na kilka klasyfikacji: debiutanci, kobiety, mężczyźni, profesjonaliści oraz na kategorie wiekowe. Uczestnicy będą musieli pokonać 750 metrów na basenie, 20 kilometrów na rowerze stacjonarnym oraz 5 kilometrów na bieżni elektrycznej. Swój udział w zawodach zapowiedzieli już m.in.: Jakub Czaja (były Mistrz Europy w biegu na 3000 m z przeszkodami), Daniel Formela (zawodnik MTB, Mistrz Polski w crossduathlonie) oraz Karolina Gorczyca (jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia).

 Pomimo tego, że rejestracja jest już zamknięta Akademia Triathlonu, która objęła patronatem to wydarzenie, ma dla chętnej/chętnego jeden pakiet startowy! Wystarczy w komentarzu poniżej wymienić wszystkie realizacje firmy Torus.
Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie w Regulaminie na stronie: http://torustriathlonteam.pl/regulamin/

 

Organizatorem wydarzenia jest Torus, deweloper Alchemii, a patronuje mu m.in. Iwona Guzowska, sportsmenka i doświadczona zawodniczka.


TTT-logo-kolorowe-RGB23         TTT InDaHouse logo podstawowe

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

8 KOMENTARZE

 1. I został mi już tylko jeden, ostatni pakiet. Czekam na chętnego lub chętną 🙂

 2. JSP – do Ciebie wędruje darmowy pakiet startowy na Torus Triathlon In Da Hause! Skontaktujemy się mailowo w celu dopełnienia formalności.

  Dla pozostałych mam dobrą wiadomość – mamy jeszcze 3 pakiety startowe w promocyjnej cenie -10% (112 zł). Jeżeli ktoś ma ochotę wystartować proszę o komentarz i wyślę mailowo formularz zgłoszeniowy. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 3. Arkońska Business Park, Alchemia (jak na razie 1 etap), Grunwaldzka 48-50, Grunwaldzka 413, Grunwaldzka 417, Piotrkowska 27, Jaśkowa Dolina 75, Otwarta 38, Hotel Arkon Park, Hotel Villa Aqua, Hotel Villa Sedan, Magazyn przy Grunwaldzkiej 48-50, Centrum Logistyczne Kowale.

  Ponadto jest też współrealizatorem tunelu przy SKM Przymorze – Uniwersytet, o czym chyba nikt nie wspomniał 🙂

 4. 🙂
  Arkońska Business Park ,Alchemia,Grunwaldzka 48-50,Grunwaldzka 413,Grunwaldzka 417, Piotrkowska 27,Jaśkowa Dolina 75,Otwarta 38, Hotel Arkon Park, Hotel Villa Aqua, Hotel Villa Sedan, Magazyny przy al. Grunwaldzkiej 48-50, Centrum logistyczno-magazynowe Kowale
  więcej szczegółów tutaj http://bit.ly/195vXQp

 5. Arkońska Business Park, Alchemia, Grunwaldzka 48-50, Grunwaldzka 413, Grunwaldzka 417, Piotrkowska 27, Jaśkowa Dolina 75, Otwarta 38, Hotel Arkon Park, Hotel Villa Aqua, Hotel Villa Sedan, Magazyn przy Grunwaldzkiej 48-50, Centrum Logistyczne Kowale. Wszystkie piekne 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,386ObserwującyObserwuj
434SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze