Przez Warszawę do Gdyni, przez Gdynię do Barcelony

Świetne informacje dla polskich miłośników triathlonu! Wszyscy, którzy do końca kwietnia zarejestrują się i opłacą swój start w 5150 Warsaw Triathlon 2016, otrzymają możliwość priorytetowej, wcześniejszej rejestracji na Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2017. To jednak nie wszystko. Startujący w tym roku w Gdyni, będą mogli liczyć na podobny przywilej przy rejestracji na IRONMAN Barcelona 2017!

 

Zarówno my, jak i cała organizacja IRONMAN, doceniamy naszych lojalnych zawodników. Dlatego chcemy im ułatwić rejestrację na przyszłoroczne zawody Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia, a także umożliwić start w pełnym IRONMAN Barcelona 2017 – mówi Piotr Jakóbik, Marketing Director w agencji Sport Evolution. – IRONMAN Barcelona to jedna z najczęściej wybieranych przez polskich triathlonistów imprez zagranicznych. Co więcej, to także bardzo popularne zawody wśród miłośników triathlonu w całej Europie i poza nią. Stąd też pakiety startowe rozchodzą się bardzo szybko. Uczestnicy tegorocznej „połówki” w Gdyni, nie muszą się jednak martwić, że zabraknie dla nich miejsc – zapowiada.

 

Aby uzyskać prawo do wcześniejszej rejestracji na IRONMAN Barcelona 2017, należy zapisać się do startu w Gdyni nie później niż 7 czerwca br. Podobnie, aby otrzymać priorytetowy dostęp do zapisów na Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2017, należy zarejestrować się i opłacić swój start w tegorocznym 5150 Warsaw Triathlon do końca kwietnia. Promocjami objęte są również osoby, które już potwierdziły swój start w tegorocznych edycjach obu polskich imprez organizowanych na licencji World Triathlon Corporation.

 

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2016 odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia 2016. Do startu na głównym dystansie zapisanych jest już ponad 2100 osób. Rejestracja do sprintu i rywalizacji sztafetowej została już zamknięta. Trwają jeszcze zapisy na pierwsze w Polsce zawody ITAKA IRONKIDS.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,316ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze