Przygotowania do Ironman 70.3 w Las Vegas. Zobacz zdjęcia.

Za kilka godzin wystartują. Pierwsza grupa PRO już o 6.30 czasu lokalnego, czyli 15.30 czasu polskiego. Polscy zawodnicy wystartują nieco później. Start odbywa się falami w zależności od kategorii wiekowej. Jeżeli znasz wiek polskich zawodników, TUTAJ możesz sprawdzić, o której godzinie wskoczą do wody. Jak już pisaliśmy, zapraszamy Was do wspólnego oglądania i komentowania, ale również oglądania zdjęć z przygotowań do startu MŚ w Las Vegas. Na bieżąco będziemy publikować zdjęcia z Ironman 70.3 Las Vegas. Dzięki pomocy tamtejszej Polonii, która wspaniale zmobilizowała się i przyjedzie kibicować naszym, będziemy mogli podejrzeć mniej oficjalne obrazy z zawodów. Naszym „fotografem” będzie Maria Randolph, której bardzo dziękujemy – również za doping dla polskich zawodników. Mogła go doświadczyć już w tamtym roku Ewa Bugdoł, która startowała w Las Vegas. Przypominamy wywiad jakiego udzieliła AT, wspominając również o rewelacyjnym dopingu Polonii.

Dziękujemy również Magdzie Waniewskiej.

 

A teraz kilka zdjęć z przygotowań do startu Ironman Las Vegas. Tak wyglądają okolice startu na kilka godzin przed syreną rozpoczynającą zawody.

 

{gallery}las_vegas_iron{/gallery}

 

Na wspólne oglądanie i komentowanie Mistrzostw Świata zaprasza Was również jeden ze startujących zawodników, z którym wywiad mogliście już wczoraj obejrzeć – Marcin Waniewski.

 

 

Trzymamy kciuki i zapraszamy na wspólne oglądanie. Przypominamy, że Grzegorz Zgliczyński, o którym wspomniał Marcin, jest jak do tej pory najlepszym polskim Ironmanem. Jego wynik uzyskany w 1991 roku na Hawajach wciąż czeka na poprawienie.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,292ObserwującyObserwuj
431SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze