Przygotowania do Ironman 70.3 w Las Vegas. Zobacz zdjęcia.

0

Za kilka godzin wystartują. Pierwsza grupa PRO już o 6.30 czasu lokalnego, czyli 15.30 czasu polskiego. Polscy zawodnicy wystartują nieco później. Start odbywa się falami w zależności od kategorii wiekowej. Jeżeli znasz wiek polskich zawodników, TUTAJ możesz sprawdzić, o której godzinie wskoczą do wody. Jak już pisaliśmy, zapraszamy Was do wspólnego oglądania i komentowania, ale również oglądania zdjęć z przygotowań do startu MŚ w Las Vegas. Na bieżąco będziemy publikować zdjęcia z Ironman 70.3 Las Vegas. Dzięki pomocy tamtejszej Polonii, która wspaniale zmobilizowała się i przyjedzie kibicować naszym, będziemy mogli podejrzeć mniej oficjalne obrazy z zawodów. Naszym “fotografem” będzie Maria Randolph, której bardzo dziękujemy – również za doping dla polskich zawodników. Mogła go doświadczyć już w tamtym roku Ewa Bugdoł, która startowała w Las Vegas. Przypominamy wywiad jakiego udzieliła AT, wspominając również o rewelacyjnym dopingu Polonii.

Dziękujemy również Magdzie Waniewskiej.

 

A teraz kilka zdjęć z przygotowań do startu Ironman Las Vegas. Tak wyglądają okolice startu na kilka godzin przed syreną rozpoczynającą zawody.

 

{gallery}las_vegas_iron{/gallery}

 

Na wspólne oglądanie i komentowanie Mistrzostw Świata zaprasza Was również jeden ze startujących zawodników, z którym wywiad mogliście już wczoraj obejrzeć – Marcin Waniewski.

 

 

Trzymamy kciuki i zapraszamy na wspólne oglądanie. Przypominamy, że Grzegorz Zgliczyński, o którym wspomniał Marcin, jest jak do tej pory najlepszym polskim Ironmanem. Jego wynik uzyskany w 1991 roku na Hawajach wciąż czeka na poprawienie.

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here