Przyszłość triathlonu w Europie.

 

„Strategia rozwoju triathlonu w latach 2013-2020 w Europie” – to tytuł Konferencji Europejskiej Unii Triathlonu zorganizowanej w Warszawie w dniach 16-17.02. 2013. Polski Związek Triathonu informuje o tym na swoich stronach internetowch, ale niestety nie ma programu konferencji ani szczegółów z nią związanych. W komunikacie na stronie internetowej PZTri czytamy, że w konferencji udział wezmą prezesi narodowych związków triathlonu z ponad 30 państw. Obradom przewodniczyć będzie Prezydent ETU  Roberto Bertrandi (ITA) a gościem honorowym konferencji będzie Pani  Prezydent Międzynarodowej Unii Triathlonu, jednocześnie członkini Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Marisol Casado (ESP). Obrady zorganizowano w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Nie ma informacji na temat zasad wstępu i uczestnictwa w konferencji.

Powiązane Artykuły

7 KOMENTARZE

 1. @Panie Arturze, bo program tego spotkania, gdzie „prezesi narodowych związków triathlonu z ponad 30 państw (!)” się spotykają to istna TABULA RASA 🙂 Takie międzynarodowe wydarzenia, a nikt nic nie wie. Szok!

 2. Na stronie ETU jest tylko info o transporcie z lotniska i hotelu do Centrum Olimpijskiego. Dzisiaj obrady byly w godzinach 9.30-16. Jutro w godzinach 9-12. Jest info, ze w razie problemu kontakt z Kris Piatkowski…
  To chyba tez jest brak istotnej informacji… Widocznie nie ma programu tego spotkania:(

 3. A może tej Konferencji w ogóle nie ma w realu? A jest tylko na papierze, który zniesie wszystko. Nie zdziwiłoby mnie to w ogóle. Faktycznie, ktoś tam powinien pójść i zobaczyć.

 4. i jeszcze coś do delegatów tego zjazdu. Jak Wam „nasz” prezes coś doradzi to nie bierzcie tego do serca, bo wtedy Wasz triathlon będzie w tak dobrej kondycji , jak Polski przez ostatnie lata rządzenia „naszego prezesa”

 5. Pan Prezes chce zjeść ostatni obiad nie za swoje, a za pieniądze związkowe. Ja mu tam źle nie życzę , ale aby sprawiedliwości stało się zadość za te lata pracy dla polskiego triathlonu to niech mu kość w gardle stanie.
  Panie Prezesie … „życzę smacznego”

 6. Nie wiem, nie mam już siły walczyć o informacje z PZTri :-). Rozmawiałem z Prezesem w ubiegłym tygodniu i nic poza miejscem konferencji nie mógł mi powiedzieć, bo jeszcze wtedy nie wiedział. Teraz jestem w Bieszczadach. Prawie przy granicy z Ukrainą. Przy okazji zepsuł mi się samochód i jutro odbieram od mechanika. Na pewno nie będę na tej konferencji, więc jeśli ktoś przypadkiem tam trafi, to będę wdzięczny za relację bądź materiały. Zaglądałem na stronę PKOl, ale tam też nic nie ma. Żadnej informacji, programu, itp. Takie wydarzenie powinno być medialnie rozreklamowane…ręce opadają. Jako Akademia Triathlonu nie dostaliśmy żadnej informacji prasowej, newslettera, nic…Pytałem kilku kolegów z innych mediów, ale też nic nie wiedzą.

 7. Pieknie! Nawet najmniejsze zjazdy, konferencje i spotkania zawodowe maja swoje info w necie, a konferencja triathlonowa z takim znamienitym tytulem nie ma?!?! Dziwne… I nie mozna sie jej nawet przysluchiwac za wniesieniem odpowiedniego wpisowego!? To jakas tajemna organizacja ten PZTri…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,468ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane