Puchar Collinsa przesunięty na 2021 rok. PTO wypłaca 2,5 mln dolarów natychmiast!

Puchar Collinsa, flagowe zawody organizacji PTO (Professional Triathletes Organisation) został przesunięty na rok 2021 z powodu pandemii koronowirusa. Jeszcze większym newsem jest to, że PTO zwiększa pulę nagród finansowych z 2 mln dolarów do 2,5 mln dolarów i natychmiast wypłaca te pieniądze triathlonistkom i triathlonistom według aktualnego rankingu PTO!

Dodatkowe 500.000 dolarów trafi do sportowców zajmujących miejsca od 21 do 50, którzy wcześniej otrzymywaliby po 5 tys. dolarów. Sportowcy otrzymają kwotę podniesioną do 8 tys. dolarów. Zawodnicy i zawodniczki zajmujący miejsca od 51 do 100, którzy wcześniej otrzymywaliby po 2 tys. dolarów, teraz otrzymają kwotę podniesioną do 5 tys. dolarów. Wynagrodzenie zostanie wypłacone natychmiast (org.: „paying it all immediately based on the PTO World Rankings”) w oparciu o PTO World Ranking.

PTO WSPIERA FINANSOWO ZAWODNIKÓW W ODPOWIEDZI NA COVID-19

Ponadto pierwsza dziesiątka rankingu kobiet i mężczyzn zobowiązała się do współpracy z PTO w ramach działań online, z których dochód zostanie przeznaczony na wynagrodzenie dla sportowców zajmujących dalsze miejsca w rankingu – od 20 do 100.

Rachel Joyce, współzarządzająca PTO: „Świat znajduje się w trudnym i bezprecedensowym momencie. Doceniamy to, że wiele osób walczy z pandemią i COVID-19. Dla naszych sportowców, podobnie jak dla wielu innych ludzi, przyszłość jest pełna niepewności. Wraz z odwołaniem wielu wyścigów, możliwości zawodników i zawodniczek do ścigania się zostały poważnie ograniczone. PTO szuka sposobu na wsparcie zawodników w tym niestabilnym okresie. Mamy nadzieję, że nasza reakcja, polegająca na wypłaceniu sportowcom łącznie 2.500.000 dolarów, pomoże im poradzić sobie z aktualnymi problemami, których doświadczają”.

PUCHAR COLLINSA PRZENIESIONY NA 2021 ROK

PTO przesuwa również zaplanowany na 30 maja 2020 roku Puchar Collinsa. Zostanie on rozegrany w 2021 r. w x-bionic-sphere®. W przypadku Mistrzostw Challenge Family, zaplanowanych na 31 maja, Challenge Family i x-bionic-sphere ściśle współpracują z lokalnymi władzami w celu ustalenia, czy impreza powinna i może zostać przełożona na późniejszy termin w 2020 roku.

Nie wiesz, co to jest PTO i czym się zajmuje? Chcesz wiedzieć, kto wymyślił i jakie są zasady Pucharu Collinsa? Koniecznie przeczytaj kompendium wiedzy na ten temat: PTO (Professional Triathletes Organization) może zmienić światowy triathlon. Kompendium wiedzy

 

 

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

15,501FaniLubię
978ObserwującyObserwuj
284SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

Brak wydarzeń

Najpopularniejsze

X
X