Red Bull doda skrzydeł uczestnikom GFNY Gdynia

Red Bull został nowym partnerem klasyka kolarskiego dla amatorów GFNY Gdynia i fundatorem nagrody dla zwycięzcy premii górskiej. Pierwszy zawodnik, który pokona najwyżej położony punkt na trasie (Pomieczyńska Huta, 245 m n.p.m.), zostanie zaproszony na lot akrobacyjny z Łukaszem Czepielą, jedynym polskim pilotem startującym w renomowanych zawodach lotniczych Red Bull Air Race.

Łukasz Czepiela to jeden z najlepszych pilotów akrobacyjnych na świecie, który w powietrzu potrafi zrobić niemal wszystko. Wspólny lot z Łukaszem to wrażenia i emocje, których nie da się zapomnieć.

Myślę, że dla każdego sportowca kochającego adrenalinę, to nagroda, o którą warto powalczyć – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający SE Group. – Gwarantujemy niezapomniane przeżycia zarówno z trasy GFNY, jak i z lotu z Łukaszem Czepielą – dodaje.

GFNY Polska Gdynia to klasyk kolarski na globalnej licencji Gran Fondo New York. Aktualnie to największy na świecie cykl imprez kolarskich dla amatorów. Pierwsza edycja GFNY Polska Gdynia odbędzie się już 27 maja 2018 roku. Uczestnicy mają do wyboru dwa dystanse – 80km i 134km. Trasy zostały wytyczone po Kaszubach, a start i meta zawodów będą zlokalizowane na Skwerze Kościuszki w Gdyni.

Ambasadorem GFNY Gdynia jest Zenon Jaskuła, jeden z najwybitniejszych polskich kolarzy w historii, trzeci zawodnik Tour de France i wicemistrz olimpijski z Seulu.

Organizatorem GFNY Gdynia i wyłącznym licencjobiorcą marki Gran Fondo NY na Polskę jest agencja SE Group. SE Group specjalizuje się w organizacji masowych imprez sportowych. Agencja stoi za takimi wydarzeniami jak m.in. Onico Gdynia Półmaraton, DOZ Maraton Łódź, Enea IRONMAN 5150 Warsaw czy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

Więcej informacji na stronie internetowej www.gfnygdynia.com

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

13,903FaniLubię
797ObserwującyObserwuj
215SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

15sier(sier 15)08:0020(sier 20)14:00Poland Extreme Triathlon 2022

20sier(sier 20)08:0021(sier 21)14:00OceanLava Triathlon Polska Bydgoszcz Borówno 2022

20sier08:0014:00Triathlon Czerwonak 2022

Najpopularniejsze

X
X