Rudy Project Polska nowym partnerem GVT BMC Triathlon Team

W sezonie 2019 Rudy Project Polska wyposaży triathlonistów GVT BMC Triathlon Team w kaski i okulary. Zawodniczki i zawodnicy do wyboru mają kilka modeli z szerokiej gamy włoskiego producenta akcesoriów sportowych.

„Pozyskanie nowego, ważnego partnera jakim jest Rudy Project Polska – to kolejny owoc naszej współpracy z firmą SAT z Poznania. To dzięki ich zaangażowaniu wspierają nas już takie marki jak: On, X-Bionic oraz X-Socks. Teraz do najwyższej jakości butów, odzieży termoaktywnej, odzieży biegowej – dokładamy kaski i okulary.

Wszyscy zawodnicy mogą wybierać w modelach i konfiguracjach kasków. Wszystko po to, by dobrać jak najlepszy sprzęt pod daną trasę czy typ zawodów. W wyścigach bez draftingu możemy wykorzystać np. kask Boost PRO. Natomiast z draftingiem Racemaster lub Strym”, powiedział Zbigniew Gucwa – dyrektor sportowy i trener GVT BMC Triathlon Team.

Zdecydowana większość składu GVT BMC Triathlon Team aktualnie znajduje się w Hiszpanii, gdzie kończy się kolejny obóz przygotowawczy. Zawodnicy i zawodniczki łącznie spędzą dwa tygodnie w miejscowości Tossa de Mar. Tam w komfortowych warunkach i świetnej pogodzie szlifują formę przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,468ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane