Ruszył AT TEAM – klub Akademii Triathlonu!

Za namową wielu osób, które od dawna czekały na ten moment, ale także wiedząc, jak bardzo nam zaufaliście, postanowiliśmy uruchomić AT TEAM – klub Akademii Triathlonu, który będzie zrzeszał triathlonistów i pozwalał im startować pod jednym szyldem. Chcemy, abyście wstąpili do klubu i razem z nami reprezentowali Akademię Triathlonu na zawodach w kraju i za granicą. AT Team to kolejny krok w budowaniu społeczności triathlonowej w Polsce. Zachęcamy do startowania w barwach Akademii Triathlonu i jednocześnie proponujemy Wam korzyści, jakie będą płynąć z przynależności do klubu. Ale po kolei.

 

1. Jak zostać członkiem AT TEAM?

Zawodnikiem AT Team może zostać każdy – bez względu na poziom wytrenowania i doświadczenie w uprawianiu triathlonu. Klub został założony również z myślą o tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym sportem. Proces rejestracji jest kilkustopniowy. Na początek zapoznaj się z REGULAMINEM, następnie zaloguj się do serwisu i załóż swój profil. Wszystko znajdziesz w zakładce AT Team w prawym górnym rogu, w panelu zakładek. Po zarejestrowaniu się otrzymasz od nas mail aktywacyjny i dane potrzebne do uregulowania JEDNORAZOWEJ opłaty członkowskiej w wysokości 250 PLN, która pokryje koszty:

 

– stroju sportowego. (Klinknij, aby zobaczyć całość)

 

{gallery}stroj_atteam{/gallery}

 

– produkcji karty członkowskiej z Twoim imieniem i nazwiskiem

 

 {gallery}karta_atteam{/gallery}

 

Karta uprawni Cię do:

– zniżek na produkty i usługi u partnerów Akademii Triathlonu
– zniżek podczas uiszczania opłat startowych na zawody wliczane do Grand Prix Akademii Triathlonu (aktualnie: Susz, Sława, Ełk)
– niższych kosztów udziału w obozach, szkoleniach i konsultacjach organizowanych przez Akademię Triathlonu (obozy na Majorce, w Szklarskiej Porębie, konsultacje w Spale i Suszu, Konferencja Triathlon 3xTAK)

2. Co mi daje przynależność do AT Team?

Mamy nadzieję, że po pierwsze satysfakcję z bycia z nami w jednym zespole, a po drugie gwarancje ciekawych przedsięwzięć, jakie będziemy realizować. W kwestii korzyści materialnych i/lub finansowych AT TEAM gwarantuje:

– strój sportowy w barwach klubowych z imieniem i nazwiskiem
– kartę członkowską, która uprawnia do zniżek u naszych partnerów. Zobacz, kto już do nas dołączył.
– możliwość rywalizacji w Mistrzostwach AT TEAM, które będą rozgrywane podczas wybranych zawodów triathlonowych.

 

Przed nami jeszcze wiele pomysłów i inicjatyw związanych z funkcjonowaniem AT Team, ale o szczegółach bedziemy informować stopniowo i mamy nadzieję potywnie Was zaskakiwać. Dołącz do nas! Porozmawiaj i zapytaj na FORUM, jeśli masz wątpliwości. Zapraszamy!

 

 WAŻNE: CZAS OCZEKIWANIA NA STRÓJ – PIERWSZA PARTIA STROJÓW PRZYJDZIE 10 SIERPNIA. PÓŹNIEJ CZAS OCZEKIWANIA TO 1 TYDZIEŃ. DZIĘKUJEMY ZA CIERPLIWOŚĆ!

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

2 KOMENTARZE

  1. wydaje mi się, że AT TEAM nie chce być kojarzony z PZTri, a raczej trzymać się jak najdalej od tego

  2. Przyszło mi do głowy ciekawe pytanie: czy klub AT planuje się zarejestrować w PZTRI??? Zawsze to jeden głos na walnym zgromadzeniu delegatów 😀

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,501ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane